امروز یکشنبه, ۳ اردیبهشت , ۱۳۹۶ برابر با Sunday, 23 April , 2017

درباره ما

ما ایده های خوب را به محصولاتی عالی بدل می کنیم

     پلاستونیک تولید کننده ای پیشرو در صنعت قالبگیری دورانی یا Rotational Molding در ایران است. تولیدات این شرکت طیف وسیعی از محصولات مانند مخازن ذخیره آب ، ذخیره آب باران ، تصفیه فاضلاب ، وان و مخازن سم پاش و انواع اسباب بازی مانند سرسره و تاب و اسباب بازی های پارکی را شامل می شود.

    پلاستونیک در سال ۱۳۸۴ در شهرک صنعتی شماره یک ساری (استان مازندران) تأسیس شد و در حال حاضر با تولید سالیانه در حدود ۲۵۰۰ تن انواع محصولات پلی اتیلنی نقش مهمی در تأمین تقاضای بازار داخل کشور و کشورهای همسایه برعهده دارد. اهمیت ارتباط مستقیم و بی واسطه با مشتریان و مصرف کنندگان عزیز پلاستونیک را بر آن داشت تا با وجود مشکلات و دردسر های متعدد فروش خرد در کنار فروش کلان به تجار و بازرگانان ساز و کار فروش مستقیم به شهروندان عزیز را مهیا نماید. تولید محصولاتی منطبق بر نیاز روز با حفظ بالاترین کیفیت افتخاری است که نتیجه ارتباط مستقیم با مصرف کنندگان عزیز می باشد. ارائه خدمات پس از فروش متعهدانه و اخذ استانداردهای بین المللی مدیریت کیفیت (ISO 9001:2004) و مدیریت رسیدگی به شکایات مشتریان (ISO 10002:2004) نشان از تلاش خستگی ناپذیر برای تداوم روند این موفقیتها در پلاستونیک است.

     ما در این مجموعه تعهد خود به تأمین فضایی ایمن و سالم برای کارکنان و حفاظت از محیط زیست را با اخذ استانداردهای OHSA 18001:2007 و پیاده سازی استاندارد ISO 14001 نشان داده ایم.

    با تمرکز بر خواست و نیاز مشتریان و شهروندان عزیز و با راه اندازی واحد طراحی و مهندسی با بهره گیری از به روزترین نرم افزار ها و سخت افزارهای پیشرفته رایانه ای و دانش روز ، تلاش کرده ایم محصولاتی کارآمد و با کیفیت و منطبق بر استانداردهای جهانی تولید کنیم. این تلاشهای ما در پلاستونیک به صورت بی سابقه ای صنعت قالب گیری دورانی را در کشور ارتقاء داده است.

10 تخفیف ویژه کلیه مخارن پلی اتیلن رد کردن