معرفی مخازن پلی اتیلن آبانو ABANO

مخازن پلی اتیلن آبانو ABANO در حال حاضر به صورت سه لایه ضد جلبک و آنتی باکتریال تولید و در فروشگاه مخزن آب دات کام آماده فروش می باشند. محصولات پلی اتیلنی با برند آبانو اگرچه کیفیتشان از نظر استحکام به نسبت برندهایی همچون پلاستونیک، طبرستان، تهران پلیمر و کوشاپلاست پایین تر است ولی به نسبت سایر مخازن پلی اتیلن موجود در بازار بسیار با کیفیت تر هستند.

محصولات آبانو برای مشتریانی طراحی و تولید شده است که نیاز به مخزن پلی اتیلن ارزان قیمت دارند ولی با این حال حتماً نیاز دارند مواد اولیه آن درجه یک و با کیفیت باشد و از نظر بهداشتی مشکلی نداشته باشد. به همین دلیل مخازن آبانو در مدل های مخزن پلی اتیلن ۵۰۰ لیتری افقی سه لایه، مخزن پلی اتیلن ۱۰۰۰ لیتری افقی سه لایه، مخزن پلی اتیلن ۱۵۰۰ لیتری افقی سه لایه، مخزن پلی اتیلن ۲۰۰۰ لیتری افقی سه لایه، مخزن پلی اتیلن ۱۰۰۰ لیتری عمودی سه لایه تولید می شود. مخازن در حجم های ذکر شده، نیاز طیف وسیعی از منازل و ساختمان ها را جهت ذخیره سازی آب را فراهم می کند.

در مخازن پلی اتیلن سه لایه، لایه میانی به صورت تیره رنگ است تا مانع نفوذ نور خورشید به داخل مخزن شود در نتیجه درون مخزن امکان رشد جلبک و باکتری های بی هوازی وجود نخواهد داشت و آب طعم خود را حفظ می کند. همچنین بدنه این مخازن دارای مواد آنتی یوی است در نتیجه اشعه یو وی آفتاب نمی تواند به بدنه ی مخزن پلی اتیلن آسیب برساند.

مخزن پلی اتیلن آبانو ارزانترین مخزن آب تولید شده از پلی اتیلن درجه یک

در تولید مخزن پلی اتیلن آبانو، فقط از مواد اولیه با کیفیت، درجه یک و فود گرید استفاده شده و نهایت تلاش انجام شده تا قیمت محصول نهایی کاهش یابد. برعکس سایر مخازن پلی اتیلن ارزان قیمت موجود در بازار که عمدتاً از مواد بی کیفیت و حتی بازیافتی در تولید آنها استفاده می شود در این محصول فقط و فقط از مواد درجه یک استفاده شده است.

لازم به ذکر است که امکان تولید مخازن آب پلی اتیلن با مواد با کیفیت و نو با قیمت پایین تر از قیمت مخازن پلی اتیلن آبانو امکان پذیر نمی باشد.

لایه محافظ یو وی تعبیه شده در بدنه مخازن آبانو در برابر اشعه یو وی مقاومت ایجاد می کند.

لیست ابعاد و قیمت مخازن آب پلی اتیلن آبانو

مخزن پلی اتیلن ۱۰۰۰ لیتری افقی آبانو

مخزن پلی اتیلن ۵۰۰ لیتری افقی آبانو