مخزن تصفیه فاضلاب مادولار پلاستونیک

 فاضلابهای تولیدی از بخش های مختلف مانند توالت، آشپزخانه و حمام به عنوان فاضلابهای بهداشتی شناخته می شوند.این نوع فاضلابها حاوی آلودگی های بیولوژیکی و میکروبی می باشند که در صورت تخلیه به محیط زیست،علاوه بر انتشار بوی نامطبوع مشکلات فراوانی را به دلیل انتشار آلودگی میکروبی در آبهای زیر زمینی و سطحی به همراه خواهند داشت.

فاضلاب تصفیه نشده خانگی در اکوسیستم های آبی علاوه بر آلودگی میکروبی ، سبب رشد و تکثیر بیش از حد جلبک ها و تهدید حیات ماهیان و دیگر آبزیان خواهد شد. بدین منظور در دهه اخیر سازمان محیط زیست ایران قوانین سخت گیرانه ای را به منظور کاهش مخاطرات ناشی از رها کردن فاضلاب های انسانی و شهری وضع کرده است. مطابق دستورالعمل سازمان محیط زیست دفع هر گونه فاضلاب و پساب بدون انجام عملیات تصفیه به محیط زیست ممنوع است. شرکت پلاستونیک در راستای ماموریت خود و تعهد کمک به حفظ چرخه زیست محیطی و رفع نیاز جامعه،تحقیقات و سرمایه گذاری قابل توجهی در تولید محصولات مرتبط به انجام رسانیده است.حاصل این تلاش،طراحی،تولید و عرضه سیستم مادولار بی هوازی و هوازی تصفیه فاضلاب به بازار می باشد.

   در انواع مخازن تصفیه فاضلاب پلاستونیک (هوازی) و سپتیک تانکها پلاستونیک (بی هوازی) با توجه به مادولار بودن، امکان اتصال چندین مادول به هم وجود دارد تا ظرفیت مورد نیاز(تا ۱۰۰ هزار لیتر) تامین گردد. این پکیج ها از حجم ۵۰۰۰ لیتر برای سپتیک تانک ( ارتفاع : ۲۰۰ سانتیمتر ، عرض : ۱۸۰ سانتیمتر و طول : ۲۶۰ سانتیمتر ) و ۷۵۰۰ لیتر برای پکیج تصفیه فاضلاب ( ارتفاع:۲۰۰ عرض: ۱۸۰ و طول: ۳۷۰ سانتیمتر ) آغاز و تا ۱۰۰ هزار لیتر قابل افزایش می باشد.

معرفی پکیج تصفیه فاضلاب هوازی ۷۵۰۰ لیتری

طول(cm) ۳۷۵
عرض(cm) ۱۸۰
ارتفاع(cm) ۲۰۰
حجم کلی(Lit) ۷۵۰۰
تعداد نفرات ساکن ۵-۱۲
حداکثر بار هیدرولیک(Lit/Day) ۱۲
فواصل بین تخلیه لجن(ماه) ۱۲

برای کسب اطلاعات بیشتر و قیمت لطفا تماس بگیرید.

پکیج تصفیه فاضلاب