بسرام – تولید کننده مواد اولیه مخازن پلی اتیلن و محصولات صنعت روتومولدینگ

بسرام یکی از شرکت های زیرمجموعه مجتمع پلاستونیک است. مواد اولیه مورد نیاز در تولید مخازن پلی اتیلن و سایر محصولات پلی اتیلنی در این مجموعه تولید می شوند.  مواد اولیه مهندسی شده بسرام، منطبق و سازگار با فرایند تولید قال بگیری دورانی هستند؛ ضایعات تولید را کاهش می دهند؛ و را ه حل مناسبی برای عمده ترین مشکلات کیفی معمول در این صنعت هستند. در ادامه مواد اولیه تولید شده در بسرام خدمتتان معرفی می شود. در صورتی که نیاز به مشاوره و یا خرید مواد اولیه بسرام دارید می توانید با شماره 02144548922 تماس حاصل نمایید.

 

انواع مواد اولیه و پودرهای تولید شده در شرکت بسرام

بسرام - تولید کننده مواد اولیه مخازن پلی اتیلن

گرید مخزن: پودر روتومولدینگ مخازن

 

پودر پلی اتیلن

پودر روتومولدینگ بسرام، کامپاندی از گریدهای متفاوت پلی اتیلن است؛ و با فرایند قالب گیری دورانی سازگاری کامل دارد. این پودر برای بهبود فرآیندپذیری و افزایش مقاومت در برابر ضربه
محصولات پلاستیکی طراحی شده است. پودر گرید مخازن بسرام، برای افزایش دوام محصول تولید شده در برابر اشعه آفتاب از افزودنی آنتی یو وی (anti-UV) استفاده می کند.

مواد اولیه و پودرهای مورد نیاز در تولید مخازن پلی اتیلن پلاستونیک نیز توسط مجموعه بسرام تولید شده است و به همین دلیل این مواد اولیه با توجه به کیفیت بالای محصولات شرکت پلاستونیک نشان دهنده کیفیت و اعتبار بالای مواد اولیه تولید شده در این مجموعه است. علاوه بر پلاستونیک تعدادی از تولید کنندگان محصولات پلی اتیلنی در ایران و شکورهای همسایه ایران نیز ار مواد اولیه بسرام در تولید محصولات پلی اتیلنی خود نظیر مخزن پلی اتیلن، وان شیلاتی، مخازن سمپاش، سپتیک تانک ها و سایر محصولات پلی اتیلنی استفاده می نمایند.

:Tank Grades

Basrom rotomolding powder is a compound of different polyethylene grades, fully compatible with rotational molding process. It is designed to increase processability and .shock resistance in plastic products. Basrom tank powder has anti-UV additive to protect the product against UV radiation.

 

فوم: پودر روتومولدینگ فو مدار

بسرام با عرضه پودر فوم گرید 950 مشخصات فرایندی این دسته از محصولات را بهبود داده است. فوم حاصل شده از این پودر، متناسب با فرایند تولید مشتری است و حفره های هوایی با اندازه متفاوت در ضخامتهای متفاوت ایجاد خواهد کرد. از پودر رتومولدینگ فومدار در تولید مخازن انبساط فومدار پلاستونیک که یکی از معروفترین مخازن انبساط بازار ایران می باشد استفاده می شود. برای اطلاع از جزئیات بیشتر مخازن انبساط به صفحه مخازن انبساط پلاستونیک مراجعه نمایید.

 

:Foam
Offering BS-950 foam powder, Basrom has improved the process specifications of these products. The foam obtained corresponds to the customer’s production process, and creates air cavities of different sizes in various thicknesses.

 

گرید آنتی باکتریال: پودر روتومولدینگ آنتی باکتریال

پودر آنتی باکتریال بسرام برای استفاده در تولید مخازن مخصوص مصارف خانگی و بیمارستانی کاربرد دارد. در مواردی که نظیر (Gram Positive) نیاز به مقابله با عوامل باکتری گرم مثبت
باشد؛ باید از Staphylococcus aureus و Escherichia coli این پودر در فرایند تولید استفاده کرد.

Antibacterial Grade

Basrom anti-bacterial powder is used in the production of home and hospital tanks. In case the inhibition of Gram-Positive bacterial agents such as Escherichia coli and Staphylococcus is required, the powder must be used in the production process.

 

گرید ضد الکتریسیته ساکن

پودر رتومولدینگ با خاصیت ضد الکتریسیته ساکن پودر آنتی استاتیک بسرام، برای کاهش مشکلات مرتبط با الکتریسیته ساکن در فرآیند انبارش محصول طراحی شده است؛ و موجب کاهش آلودگی سطح بیرونی مخازن خواهد شد؛ این پودر مناسب فرایند قال بگیری دورانی است.

Antistatic Grade

Basrom anti-static powder is designed to reduce static electricity problems of product storage. It reduces contamination of the tanks’ exterior, and is suitable for rotational molding process.

 

تولید مواد اولیه در تولید محصولات پلی اتیلنی در رنگ های مختلف

مواد اولیه و پودرهای تولید شده در بسرام می توانند در طیف های رنگی مختلفی تولید شوند. در تصویر زیر رنگ های متداول قابل تولید در این مجموعه قابل مشاهده است. علاوه بر این رنگ ها امکان ساخت و تولید در رنگ های سفارشی نیز وجود دارد.

رنگ های مواد اولیه تولید مخازن پلی اتیلن

در صورتی که نیاز به مشاوره و یا خرید پودر ها و مواد اولیه مورد نیاز در تولید محصولات پلی اتیلنی دارید می توانید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

02144548922 – 02192008922
مخزن آب دات کام