بروزرسانی:دوشنبه, ۱۱ مهر , ۱۴۰۱

فروش ویژه مخزن ۲۰۰۰۰ لیتری پلی اتیلن در مخزن آب دات کام

مخزن 20000 لیتری

مزیتهای مخزن پلی اتیلنی نسبت به مخزن گالوانیزه ۲۰۰۰۰ لیتری:

مخزن پلی اتیلنی بسیار با دوام تر و دارای طول عمر بیشتر است.
مخزن پلی اتیلنی ۱۰۰% بهداشتی است و دارای نشان سیب سلامت و علامت ملی استاندارد است.
امکان تحویل سریع و فوری مخزن ۲۰۰۰۰ لیتری پلی اتیلنی  با امکان حمل و نقل آسان به سراسر کشور وجود دارد.
منبع پلی اتیلنی علاوه بر  خاصیت خوردگی و طول عمر بیشتر دارای گارانتی تعویض ۵ ساله و ۱۰ سال خدمات پس از فروش

مخزن بزرگ ( پلاستیکی ) ۲۰۰۰۰ لیتری پلی اتیلن – مخزن پلی اتیلن ۲۰ متر مکعبی  :

   یکی از پرکاربردترین قالبهای شرکت پلاستونیک قالب مخزن ۲۰۰۰۰ لیتری پلی اتیلن با قطر ۲۹۰ سانتیمتر و ارتفاع ۳۳۵ سانتیمتر می باشد. قالب این مخزن حجیم پلی اتیلنی به گونه ای طراحی شده است تا بدون هیچ گونه مشکلی فشارهای ناشی نیروی ثقل آب را در همه قسمتهای مخزن به خوبی تحمل کند و در شرایط استاندارد ده ها سال برای مشتریان عزیز قابل استفاده باشد.  حمل این مخزن مشمول قوانین راهنمایی رانندگی ترافیکی می باشد و توسط تریلی حمل می شود. در آدرسهایی که محدودیتهایی برای عبور و مرور تریلی وجود دارد می توانند از مخازن عمودی ۱۵۰۰۰ لیتری پلاستونیک استفاده کنند. 

این مخزن در بازار با عناوینی چون مخزن پلی اتیلن ۲۰ متر مکعبی، تانکر پلاستیکی ۲۰ هزار لیتری و منبع آب ۲۰۰۰۰ لیتری شناخته می شود.

بارگیری و حمل مخزن ۲۰۰۰۰ لیتری

.

خرید مخازن ۲۰۰۰۰ لیتری

36,779,000 تومان
44,145,000 تومان
46,425,000 تومان

خرید مخزن ۲۰۰۰۰ لیتری پلی اتیلن

با اطمینان می توان گفت برای ذخیره و نگهداری آب تا حجم ۱۰۰ هزار لیتر ( یکصد هزار لیتری و حتی بیشتر ) ارزانترین و به صرفه ترین روش و در عین حال بهداشتی ترین راه حل استفاده از مخازن پلی اتیلن و بزرگ و حجیم پلاستونیک است که دارای تاییدیه بهداشت و مهر استاندارد می باشند. برای این منظور می بایست تعداد کافی از مخزن بیست هزار لیتری پلاستونیک را کنار هم قرار داد و از طریق یک شاه لوله آنها را به صورت موازی به هم متصل ساخت. این مخازن حجیم پلاستیکی و پلی اتیلنی ما در مخرن آب دات کام ضمن بهداشتی بودن از استحکام بسیار بالایی برخوردارند.

ویژگی های مخزن ۲۰۰۰۰ لیتری پلی اتیلن

برای اقدام به خرید مخزن بیست هزار لیتری  اینجا را کلیک کنید.

سه لایه، ضد جلبک و آنتی باکتریال
دارای لایه محافظ در برابر اشعه UV آفتاب
دارای ۵ سال بیمه نامه رسمی گارانتی و مسولیت تبعی
گارانتی تعویض ۵ ساله و ۱۰ سال خدمات پس از فروش
امکان ارسال به سراسر کشور از طریق دفاتر باربری و دفاتر نمایندگی
دارای نشان ملی استاندارد ایران به شماره ش ۸۵۴۶۳۳۰۹۳
دارای پروانه بهداشتی از سازمان غذا و دارو به شماره ۴۹/۱۵۴۷۰
امکان ارسال رایگان درب آدرس مشتری در شهرهای تهران، کرج و ساری
امکان نصب کلیه اتصالات، شناور و شیر قبل از ارسال به مشتری در انبار کارخانه

برای خرید منبع آب ۲۰۰۰۰ لیتری تهران و سایر شهر ها و یا کسب اطلاعات در خصوص روش ارسال، نحوه پرداخت وجه منبع آب ۲۰۰۰۰ لیتری با شماره ۰۲۱۴۴۵۴۸۹۲۲ تماس بگیرید.

تصویر منبع آب ۲۰۰۰۰ لیتری ارسالی به مشتری

مخزن 20000 لیتری

مخزن 20000 لیتری پلی اتیلن تبریز

مخزن پلی اتیلن ۲۰۰۰۰ لیتری سه لایه

مخزن پلی اتیلن ۲۰۰۰۰ لیتری سه لایه ضد جلبک و آنتی باکتریال بوده و  برای ذخیره آب شرب در محیطهای روشن و زیر نور مستقیم آفتاب پیشنهاد می گردد. این مخزن از بزرگ ترین و حجیم ترین مخازن پلی اتیلنی است که به صوزت یکپارچه در حال حاضر در کشورمان تولید می شود .

*تخلیه و بارگیری آسان
*صددرصد ضد خوردگی
*مواد اولیه کاملا نو و دارای پروانه بهداشتی ساخت

ابعاد و قیمت مخزن ۲۰۰۰۰ لیتری پلی اتیلن

قیمت های فوق منوط به تحویل مخازن ۲۰۰۰۰ لیتری در تهران می باشد. برای خرید مخزن پلی اتیلن ۲۰۰۰۰ لیتری در تهران و سایر شهر ها با شرایط ویژه و همچنین نحوه ارسال و تحویل با ما تماس بگیرید.
  در پایان لازم به ذکر است این مخزن حجیم پلی اتیلن و منبع حجیم پلاستیکی ۲۰۰۰۰ لیتری دارای نشان استاندارد است. با داشتن تعداد کافی از این مخازن حجیم و بزرگ پلی اتیلن و اتصال آنها به کمک شاه لوله و به روش موازی می توان از به صرفه ترین روش ذخیره بهداشتی آب برخوردار شد. در بین تانکرهای پلی اتیلن بزرگ این مخزن مناسبترین گزینه می باشد. به عبارت دیگر بزرگترین مخزن پلی اتیلن که دارای مهر استاندارد می باشد این مخزن بزرگ پلاستیکی است.
مخزن آب پلی اتیلن بزرگ و حجیم
مخزن آب پلی اتیلن بزرگ و حجیم

پرسش های متداول

مشخصات مخزن پلاستیکی ۲۰۰۰۰ لیتری پلی اتیلن شرکت پلاستونیک چیست؟

یکی از پرفروشترین محصولات فروشگاه مخزن آب دات کام مخزن ۲۰۰۰۰ لیتری پلی اتیلن با قطر ۲۹۰ سانتیمتر و ارتفاع ۳۳۵ سانتیمتر می باشد. قالب این مخزن حجیم پلی اتیلنی به صورت یکپارچه تولید می شود تا بدون هیچ گونه مشکلی فشارهای ناشی نیروی ثقل آب را در همه قسمتهای مخزن به خوبی تحمل کند و در شرایط استاندارد ده ها سال برای مشتریان عزیز قابل استفاده باشد.

مخزن ۲۰ هزار لیتری پلی اتیلنی چه ویژگی هایی دارد؟

سه لایه، ضد جلبک و آنتی باکتریال (فقط در نوع سه لایه) - دارای لایه محافظ در برابر اشعه UV آفتاب- گارانتی تعویض ۳ ساله و ۱۰ سال خدمات پس از فروش - امکان ارسال رایگان از طریق دفاتر باربری به سراسر کشور - دارای نشان ملی استاندارد ایران به شماره ش ۸۵۴۶۳۳۰۹۳ - دارای پروانه بهداشتی از سازمان غذا و دارو به شماره ۴۹/۱۵۴۷۰ ... (ادامه در مقاله)

آیا می توان برای افزایش حجم ذخیره سازی آب و یا مایعات چندین مخزن ۲۰۰۰۰ لیتری را به یکدیگر متصل کرد؟

بله . به راحتی می توان تعدادی مخزن ۲۰۰۰۰ لیتری را به یکدیگر توسط شاه لوله هایی به صورت موازی متصل کرد. این مخازن حجیم پلاستیکی و پلی اتیلنی ما در مخرن آب دات کام از استحکام بسیار بالایی برخوردارند. برای ذخیره و نگهداری آب تا حجم ۱۰۰ هزار لیتر (و حتی بیشتر ) ارزانترین و به صرفه ترین روش و در عین حال بهداشتی ترین راه حل اتصال موازی مخازن به یکدیگر است.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

موضوعات مرتبط :

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
4.5 based on 18 votes
Brand Name
مخزن پلی اتیلن تهران
Product Name
مخزن 20000 لیتری پلی اتیلن
Price
72100000
Product Availability
Available in Stock

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.