بروزرسانی:چهارشنبه, ۶ بهمن , ۱۴۰۰

وان حمام پلاستیکی – مشخصات و قیمت وان حمامی ارزان پلاستیکی

مشخصات و قیمت وان حمام پلاستیکی

وان حمام پلاستیکی، مناسب استفاده در حمام های کوچک

  بر خلاف تصور عمومی وان حمام حداقل ۳۰ درصد به صرفه جویی آب کمک می کند. در هر دقیقه ۲۰ لیتر و در دوشهای کم مصرف ۱۰ لیتر آب از دوش حمام خارج می شود. از طرفی مدت طولانی زیر دوش بودن باعث استنشاق گاز کلر محلول در آب و آسیب یه سلامتی، خصوصا برای کودکان می گردد . حین آبگیری وان حمام بخش قابل توجهی از گاز کلر از طریق تهویه حمام خارج می شود. اضافه کردم قرص ویتامین ث هم کاملا آب را کلرزدایی می کند.  وان حمام پلاستیکی یا وان حمام پلی اتیلنی قابل حمل ، کاملا مناسب برای استفاده در حمام های کوچک است. استفاده از وان های حمام خانگی برای آب تنی و آبدرمانی تا همین چند وقت پیش در ایران تنها توسط قشر خاصی از مردم میسر بود. در این مقاله، محصولی را از خانواده وان های پلاستیکی یا پلی اتیلنی به شما معرفی خواهیم کرد که تقریباً توسط بسیاری از مردم قابل خریداری بوده و در بسیاری از حمام های خانگی نیز قابل استفاده خواهد بود. شما می توانید با اضافه کردن محتویات یک کپسول مولتی ویتامین + مینرال در هر بار حمام به آب داخل وان ، یک چشمه آب گرم طبیعی در حمام خود داشته باشد. همچنین می توانید به کمک وان آبسرد یا ملایم و ورزشهای مخصوص، از فرح بخشی یک آبتنی در آپارتمان خود لذت ببرید. با ما همراه باشید.

    آب بازی یکی از بهترین و مفرح ترین تفریحات برای کودکان است. در زندگی آپارتمانی می توان با خرید یک وان حمام پلاستیکی قابل حمل این تفریح سالم و کم هزینه را برای دلبندانمان مهیا کنیم. بر خلاف وانهای سرامیکی که سطح بسیار سختی دارند و زمین خوردن در آنها بسیار دردناک و خطرناک است، این وانهای حمام پلاستیکی به خاطر انعطاف پذیری ذاتی پلاستیک یا پلی اتیلن بسیار ایمن تر هستند.  توجه فرمایید کودکان علاقمند به آب تنی در زمان طولانی هستند، ار طرفی به خاطر جثه کوچکتر و قدرت جابجایی بیشتر، فعالیت بدنی زیادی در وان حمام دارند بنابراین مراقب باشید وسواسهای مرسوم برای گرم بودن آب و سرما نخوردن ، موجب گرمازدگی کودکان نگردد. اجازه ندهید دمای آب از ۳۷ درجه بالاتر برود.

لیست قیمت وان حمام پلاستیکی

نام محصول طول عرض عمق بالا عمق پایین قیمت (تومان)
وان حمام پلاستیکی کوچک PL126 ۱۲۶ ۶۹ ۶۶ ۴۶ 1,175,000 
وان حمام پلاستیکی بزرگ PL158 ۱۵۸ ۶۹ ۶۷ ۴۶ 1,373,000 
وان حمام پلاستیکی بزرگ PL153 ۱۵۳ ۷۲ ۵۸ ۴۸ 1,045,000 

وان حمام پلاستیکی رنگی

مزایای وان پلاستیکی حمام نسبت به سایر وان های حمام

اگر از کسانی که در خانه هایشان از وان های حمام سنتی که عموماً از سرامیک ساخته شده و همچنین حمام منازلشان نیز بزرگ نیست بپرسید که آیا از وجود وان در حمامتان راضی هستید یا خیر به احتمال زیاد با وجود پاسخ مثبت ، به یک مورد حتماً اشاره خواهند کرد. جاگیر بودن وان های سرامیکی و زود سرد شدن آب در آنها و هزینه بر بودن خرید و نصب آنها.

پیشنهاد می کنیم مقاله آبدرمانی با استفاده از وان حمام پلاستیکی را مطالعه نمایید (کلیک کنید)

   وان حمام پلاستیکی این مشکل وان های حمام سنتی را تا حدود زیادی مرتفع کرده است. زیرا هم قیمت وان پلاستیکی بسیار ارزانتر از وان های حمام سرامیکی است و به دلیل وزن ناچیز قابل حمل بوده و پس از استفاده می توان به راحتی آن را جابه جا کرد و مثلاً به تراس یا انباری انتقال داد.

سایر ویژگی های وان های حمام پلاستیکی:

 • قیمت بسیار کمتر نسبت به وان های سرامیکی
 • وزن بسیار کم و قابل جابجایی
 • نصب و راه اندازی بسیار آسان
 • حفظ طولانی مدت دمای آب
 • ساختار و جنس لطیف نرم بدنه
 • مقاومت مناسب در برابر ضربه و فشار
 • مقاوم در برابر اشعه فرابنفش نور خورشید
 • مقاومت در برابر خوردگی
کاتالوگ وان حمام پلاستیکی
کاتالوگ وان حمام پلاستیکی – وان ارزان قیمت قابل حمل و جایه جایی

ابعاد وان های حمام پلاستیکی (تولید شده از پلی اتیلن)

وان حمام پلاستیکی کوچک PL126: وان پلاستیکی کوچک، در اصل برای افراد با جثه کوچک و یا کودکان و نوجوانان طراحی شده است. اما جالب است بدانید این وان در بین بسیاری از افراد بزرگسال با جثه و قد نسبتاً بلند نیز با استقبال خوبی مواجه شده است و به عقیده آنان، این وان ها نیازهای مورد نظرشان را به طور کامل پوشش می دهد. این وان فضای بسیار کمی را در داخل حمام به خود اختصاص می دهد در نتیجه در بسیاری از ساختمان های امروزی که حمام ها، عموماً کوچک ساخته می شوند بسیار مناسب است.

سایز وان حمام پلاستیکی کوچک
سایز وان حمام پلاستیکی – این وان حمام کوچک طول کمی دارد ولی در عوض فضای کمتری را نسبت به وان حمام پلاستیکی بزرگ اشغال می کند

وان حمام پلاستیکی بزرگ PL153 : این وان  با توجه به طول مناسبی که دارد به خوبی می توان در داخل آن، بدون اینکه نیاز باشد زانوها خم شود، پاها را دراز کرده و نسبت به وان کوچک استفاده بهینه تری از آن داشت. از طرفی به دلیل اینکه یک سمت وان به صورت صاف طراحی شده است به راحتی در بسیاری از وان ها قابل استفاده هستند.

ابعاد سایز وان حمام پلاستیکی

وان حمام پلاستیکی بزرگ PL158 : این وان که با نام وان حمام پلاستیکی بزرگسال نیز شناخته می شود با توجه به طول مناسبی که دارد به خوبی می توان در داخل آن، بدون اینکه نیاز باشد زانوها خم شود، پاها را دراز کرده و نسبت به وان کوچک استفاده بهینه تری از آن داشت.

ابعاد وان حمام پلاستیکی بزرگسال
ابعاد وان حمام پلاستیکی بزرگسال

علاوه بر وان های پلی اتیلنی (پلاستیکی) فوق که به طور ویژه برای استفاده در حمام های کوچک طراحی و ساخته شده اند، برخی از مشتریان از سایر وان های پلاستیکی موجود در مخزن آب دات کام به عنوان وان حمام نیز استفاده می کنند.

وان حمام پلاستیکی مدل PL158

سایز و ابعاد وان حمام پلاستیکی بزرگ
وان حمام پلاستیکی بزرگسال PL158 – قد مدلی که درون وان حمام پلاستیکی بزرگ قرار گرفته حدود ۱۸۰ سانتی متر است

وان حمام پلاستیکی مدل PL153

سایز وان حمام پلاستیکی بزرگ pl153
سایز وان حمام پلاستیکی بزرگ pl153

وان حمام پلاستیکی مدل PL126

سایز و ابعاد وان حمام پلاستیکی کوچک
قد مدلی که درون وان حمام پلاستیکی کوچک قرار گرفته حدود ۱۸۰ سانتی متر است

 

وان حمام پلاستیکی پلاستونیک
وان حمام پلاستیکی پلاستونیک PL153 را پس از استفاده می توان در فضاهایی که دیواره یا تکیه گاهی ندارند نیز قرار داد

آیا نگران عبور دادن وان پلاستیکی به داخل حمام ساختمانتان هستید!؟

در صورتی که درب حمام منزل شما استاندارد باشد، این وان های حمام به راحتی قابل عبور به داخل آن خواهند بود. با داشتن حداقل ۴۸cm عرض درب، نگرانی ای بابت عبور این وان ها، نخواهید داشت.

تصویر زیر به خوبی تمامی مراحل عبور این وان، به داخل حمام یکی از مشتریانمان را نشان می دهد.

ابعاد وان حمام پلاستیکی
ابعاد وان حمام پلاستیکی یا سایز وان حمام پلاستیکی و وان حمام پلی اتیلن

پرسش متداول

مزایای وان حمام پلاستیکی نسبت به دیگر وان ها

قیمت بسیار کمتر نسبت به وان های سرامیکی _ وزن بسیار کم و قابل جابجایی _ نصب و راه اندازی بسیار آسان _ حفظ طولانی مدت دمای آب _ ساختار و جنس لطیف بدنه _ مقاومت مناسب در برابر ضربه و فشار _ مقاومت در برابر خوردگی

وان های حمام پلاستیکی در چند مدل تولید می شود؟

وان حمام پلی اتیلن یا پلاستیکی در دو مدل تولید می شود: وان حمام پلاستیکی کوچک و وان حمام پلاستیکی بزرگ . شما می توانید با مراجعه به سایت ابعاد دقیق و تصاویر آن ها را مشاهده و در صورت تمایل ثبت سفارش نمایید.

آیا وان حمامی پلاستیکی مقاومت مناسبی در برابر ضربه دارد؟

بله، حمام پلاستیکی از پلی اتیلن با کیفیت تولید شده و ضخامت مناسبی دارد و در برابر ضربات استحکام بسیار بالایی دارد.

موضوعات مرتبط :

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
4 based on 55 votes
Brand Name
مخزن آب دات کام
Product Name
وان حمام پلاستیکی
Price
IRR 10200000
Product Availability
Available in Stock

دیدگاه ها در رابطه با “وان حمام پلاستیکی – مشخصات و قیمت وان حمامی ارزان پلاستیکی

  • محمدرضا میگوید:

   سلام. نمایندگی هامون وان های حمام موجود ندارن و برای سراسر کشور از انبار کارخانه در شمال کشور و یا تهران با مبلغ ۱۲۰ هزار تومان ارسال میشه

 1. مهران میگوید:

  سلام ببخشید طول از کف حساب میشه یا از بالا..منطورم قوس بالای وان هست…و اینکه در ساری نمایندکی دارید؟..هزینه ارسال چنده

  • محمدرضا میگوید:

   سلام. طول درج شده، طول بیرون به بیرون وان است. ابعاد داخلی وان نیز در صفحه مربوط به وان های حمام پلاستیکی درج شده. نمایندگی در ساری داریم ولی وان های حمام را موجود ندارند. از طریق باربری و با هزینه ۱۲۰ هزار تومان ارسال میشه

  • محمدرضا میگوید:

   سلام کرج نمایندگی نداریم و خودمون تهران و کرج رو تحت پوشش داریم. برای خرید حضوری میتونید به فروشگاه و انبارمون که در پایین سایت درج شده مراجعه نمایید

  • محمدرضا میگوید:

   سلام. بله قربان نمایندگی داریم ولی وان های حمام رو موجود ندارن و ما از طریق باربری میتونیم خدمتتون ارسال کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

گفتگوی آنلاین مخزن آب دات کام