بروزرسانی:جمعه, ۸ مرداد , ۱۴۰۰

وان حمام پلاستیکی – مشخصات و قیمت وان حمامی ارزان پلاستیکی

مشخصات و قیمت وان حمام پلاستیکی

وان حمام پلاستیکی، مناسب استفاده در حمام های کوچک

  بر خلاف تصور عمومی وان حمام حداقل ۳۰ درصد به صرفه جویی آب کمک می کند. در هر دقیقه ۲۰ لیتر و در دوشهای کم مصرف ۱۰ لیتر آب از دوش حمام خارج می شود. از طرفی مدت طولانی زیر دوش بودن باعث استنشاق گاز کلر محلول در آب و آسیب یه سلامتی، خصوصا برای کودکان می گردد . حین آبگیری وان حمام بخش قابل توجهی از گاز کلر از طریق تهویه حمام خارج می شود. اضافه کردم قرص ویتامین ث هم کاملا آب را کلرزدایی می کند.  وان حمام پلاستیکی یا وان حمام پلی اتیلنی قابل حمل ، کاملا مناسب برای استفاده در حمام های کوچک است. استفاده از وان های حمام خانگی برای آب تنی و آبدرمانی تا همین چند وقت پیش در ایران تنها توسط قشر خاصی از مردم میسر بود. در این مقاله، محصولی را از خانواده وان های پلاستیکی یا پلی اتیلنی به شما معرفی خواهیم کرد که تقریباً توسط بسیاری از مردم قابل خریداری بوده و در بسیاری از حمام های خانگی نیز قابل استفاده خواهد بود. شما می توانید با اضافه کردن محتویات یک کپسول مولتی ویتامین + مینرال در هر بار حمام به آب داخل وان ، یک چشمه آب گرم طبیعی در حمام خود داشته باشد. همچنین می توانید به کمک وان آبسرد یا ملایم و ورزشهای مخصوص، از فرح بخشی یک آبتنی در آپارتمان خود لذت ببرید. با ما همراه باشید.

    آب بازی یکی از بهترین و مفرح ترین تفریحات برای کودکان است. در زندگی آپارتمانی می توان با خرید یک وان حمام پلاستیکی قابل حمل این تفریح سالم و کم هزینه را برای دلبندانمان مهیا کنیم. بر خلاف وانهای سرامیکی که سطح بسیار سختی دارند و زمین خوردن در آنها بسیار دردناک و خطرناک است، این وانهای حمام پلاستیکی به خاطر انعطاف پذیری ذاتی پلاستیک یا پلی اتیلن بسیار ایمن تر هستند.  توجه فرمایید کودکان علاقمند به آب تنی در زمان طولانی هستند، ار طرفی به خاطر جثه کوچکتر و قدرت جابجایی بیشتر، فعالیت بدنی زیادی در وان حمام دارند بنابراین مراقب باشید وسواسهای مرسوم برای گرم بودن آب و سرما نخوردن ، موجب گرمازدگی کودکان نگردد. اجازه ندهید دمای آب از ۳۷ درجه بالاتر برود.

لیست قیمت وان حمام پلاستیکی

نام محصول طول عرض عمق بالا عمق پایین قیمت (تومان)
وان حمام پلاستیکی کوچک TP126 ۱۲۶ ۶۹ ۶۶ ۴۶ 1,068,000 
وان حمام پلاستیکی بزرگ TP158 ۱۵۸ ۶۹ ۶۷ ۴۶ 1,255,000 
وان حمام پلاستیکی بزرگ PL153 ۱۵۳ ۷۲ ۵۸ ۴۸ 985,000 

وان حمام پلاستیکی رنگی

مزایای وان پلاستیکی حمام نسبت به سایر وان های حمام

اگر از کسانی که در خانه هایشان از وان های حمام سنتی که عموماً از سرامیک ساخته شده و همچنین حمام منازلشان نیز بزرگ نیست بپرسید که آیا از وجود وان در حمامتان راضی هستید یا خیر به احتمال زیاد با وجود پاسخ مثبت ، به یک مورد حتماً اشاره خواهند کرد. جاگیر بودن وان های سرامیکی و زود سرد شدن آب در آنها و هزینه بر بودن خرید و نصب آنها.

پیشنهاد می کنیم مقاله آبدرمانی با استفاده از وان حمام پلاستیکی را مطالعه نمایید (کلیک کنید)

   وان حمام پلاستیکی این مشکل وان های حمام سنتی را تا حدود زیادی مرتفع کرده است. زیرا هم قیمت وان پلاستیکی بسیار ارزانتر از وان های حمام سرامیکی است و به دلیل وزن ناچیز قابل حمل بوده و پس از استفاده می توان به راحتی آن را جابه جا کرد و مثلاً به تراس یا انباری انتقال داد.

سایر ویژگی های وان های حمام پلاستیکی:

 • قیمت بسیار کمتر نسبت به وان های سرامیکی
 • وزن بسیار کم و قابل جابجایی
 • نصب و راه اندازی بسیار آسان
 • حفظ طولانی مدت دمای آب
 • ساختار و جنس لطیف نرم بدنه
 • مقاومت مناسب در برابر ضربه و فشار
 • مقاوم در برابر اشعه فرابنفش نور خورشید
 • مقاومت در برابر خوردگی
کاتالوگ وان حمام پلاستیکی
کاتالوگ وان حمام پلاستیکی

ابعاد وان های حمام پلاستیکی (تولید شده از پلی اتیلن)

وان حمام پلاستیکی کوچک TP126: وان پلاستیکی کوچک، در اصل برای افراد با جثه کوچک و یا کودکان و نوجوانان طراحی شده است. اما جالب است بدانید این وان در بین بسیاری از افراد بزرگسال با جثه و قد نسبتاً بلند نیز با استقبال خوبی مواجه شده است و به عقیده آنان، این وان ها نیازهای مورد نظرشان را به طور کامل پوشش می دهد. این وان فضای بسیار کمی را در داخل حمام به خود اختصاص می دهد در نتیجه در بسیاری از ساختمان های امروزی که حمام ها، عموماً کوچک ساخته می شوند بسیار مناسب است.

سایز وان حمام پلاستیکی کوچک
سایز وان حمام پلاستیکی – این وان حمام کوچک طول کمی دارد ولی در عوض فضای کمتری را نسبت به وان حمام پلاستیکی بزرگ اشغال می کند

وان حمام پلاستیکی بزرگ PL153 : این وان  با توجه به طول مناسبی که دارد به خوبی می توان در داخل آن، بدون اینکه نیاز باشد زانوها خم شود، پاها را دراز کرده و نسبت به وان کوچک استفاده بهینه تری از آن داشت. از طرفی به دلیل اینکه یک سمت وان به صورت صاف طراحی شده است به راحتی در بسیاری از وان ها قابل استفاده هستند.

ابعاد سایز وان حمام پلاستیکی

وان حمام پلاستیکی بزرگ TP158 : این وان که با نام وان حمام پلاستیکی بزرگسال نیز شناخته می شود با توجه به طول مناسبی که دارد به خوبی می توان در داخل آن، بدون اینکه نیاز باشد زانوها خم شود، پاها را دراز کرده و نسبت به وان کوچک استفاده بهینه تری از آن داشت.

ابعاد وان حمام پلاستیکی بزرگسال
ابعاد وان حمام پلاستیکی بزرگسال

علاوه بر وان های پلی اتیلنی (پلاستیکی) فوق که به طور ویژه برای استفاده در حمام های کوچک طراحی و ساخته شده اند، برخی از مشتریان از سایر وان های پلاستیکی موجود در مخزن آب دات کام به عنوان وان حمام نیز استفاده می کنند.

وان حمام پلاستیکی مدل TP158

سایز و ابعاد وان حمام پلاستیکی بزرگ
وان حمام پلاستیکی بزرگسال TP158 – قد مدلی که درون وان حمام پلاستیکی بزرگ قرار گرفته حدود ۱۸۰ سانتی متر است

وان حمام پلاستیکی مدل PL153

سایز وان حمام پلاستیکی بزرگ pl153
سایز وان حمام پلاستیکی بزرگ pl153

وان حمام پلاستیکی مدل TP126

سایز و ابعاد وان حمام پلاستیکی کوچک
قد مدلی که درون وان حمام پلاستیکی کوچک قرار گرفته حدود ۱۸۰ سانتی متر است

 

وان حمام پلاستیکی پلاستونیک
وان حمام پلاستیکی پلاستونیک PL153 را پس از استفاده می توان در فضاهایی که دیواره یا تکیه گاهی ندارند نیز قرار داد

آیا نگران عبور دادن وان پلاستیکی به داخل حمام ساختمانتان هستید!؟

در صورتی که درب حمام منزل شما استاندارد باشد، این وان های حمام به راحتی قابل عبور به داخل آن خواهند بود. با داشتن حداقل ۴۸cm عرض درب، نگرانی ای بابت عبور این وان ها، نخواهید داشت.

تصویر زیر به خوبی تمامی مراحل عبور این وان، به داخل حمام یکی از مشتریانمان را نشان می دهد.

ابعاد وان حمام پلاستیکی
ابعاد وان حمام پلاستیکی یا سایز وان حمام پلاستیکی و وان حمام پلی اتیلن

پرسش متداول

مزایای وان حمام پلاستیکی نسبت به دیگر وان ها

قیمت بسیار کمتر نسبت به وان های سرامیکی _ وزن بسیار کم و قابل جابجایی _ نصب و راه اندازی بسیار آسان _ حفظ طولانی مدت دمای آب _ ساختار و جنس لطیف بدنه _ مقاومت مناسب در برابر ضربه و فشار _ مقاومت در برابر خوردگی

وان های حمام پلاستیکی در چند مدل تولید می شود؟

وان حمام پلی اتیلن یا پلاستیکی در دو مدل تولید می شود: وان حمام پلاستیکی کوچک و وان حمام پلاستیکی بزرگ . شما می توانید با مراجعه به سایت ابعاد دقیق و تصاویر آن ها را مشاهده و در صورت تمایل ثبت سفارش نمایید.

آیا وان حمامی پلاستیکی مقاومت مناسبی در برابر ضربه دارد؟

بله، حمام پلاستیکی از پلی اتیلن با کیفیت تولید شده و ضخامت مناسبی دارد و در برابر ضربات استحکام بسیار بالایی دارد.

موضوعات مرتبط :

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
4 based on 45 votes
Brand Name
مخزن آب دات کام
Product Name
وان حمام پلاستیکی
Price
IRR 4610000
Product Availability
Available in Stock

دیدگاه ها در رابطه با “وان حمام پلاستیکی – مشخصات و قیمت وان حمامی ارزان پلاستیکی

  • محمدرضا میگوید:

   سلام.
   وان های حمام به طور پیش فرض فاقد خروجی هستن ولی بنا به درخواست مشتری نصب می کنیم. پیشنهاد میشه در وجه عرضی و نزدیک پاها خروجی نصب بشه و در انتها با کمی کج کردن وان آب به طور کامل تخلیه میشه. اما امکان نصب خروجی در کف وان نیز وجود دارد.

  • محمدرضا میگوید:

   سلام. وان حمام کوچک مدل TP128 حدود ۱۵۰ لیتر وان حمام متوسط PL153 حدود ۲۵۰ لیتر و وان TP158 حدود ۳۰۰ لیتر.

 1. عباس میگوید:

  سلام چگونه اطمینان کنیم که وان رو ارسال می کنید؟چون اول پول پرداخت میشه بعد وان ارسال میشه درسته؟

  • محمدرضا میگوید:

   سلام. نگرانی شما رو بابت این موضوع کاملاً درک می کنیم. اگر تهران یا البرز تشریف دارید امکان پرداخت در محل وجود داره و پس از تحویل وان حمام و بررسی اون میتونید پولش رو پرداخت کنید. در غیر این صورت اگر در این شهرها آشنا یا فامیلی دارید میتونید آدرسشون رو بدید تا اونجا ارسال کنیم. همچنین میتونید به یکی از افراد معتمدتون بگید که بیاد انبار ما و محصول را رویت کنه و اگر تمایل داشتن از طریق هماهنگی با ایشان بار برای شما ارسال شود. و آخرین روش هم ارسال از طریق تیپاکس هست اگر می خواید پس از تحویل اقدام به پرداخت کنید. منتهی هزینه ارسال از طریق تیپاکس بسیار بالاست و معمولاً به صرفه نیست.
   خوشبختانه فروشگاه مخزن آب دات کام دارای نشان اعتماد الکترونیکی است و با سابقه ترین فروشگاه آنلاین محصولات پلی اتیلنی در ایران هست و آدرس، مکان و مجوزهای ثبت شده و همچنین شماره حساب های حقوقی مشخصی داره و کاملاً شناخته شده است به همین دلیل مشتریان با خیال راحت می تونن اقدام به خرید کنن.
   خوشحال میشیم اگر راه حل های دیگه ای میشناسید که باعث میشه ما بتونیم این محصول رو خدمتتون ارسال کنیم و خیال شما هم از تحویل به موقع و صحیح و سالم رسیدن آن راحت بشه به ما اعلام بفرمایید تا از اون طریق برای شما ثبت سفارش و ارسال کنیم.

 2. علی میگوید:

  سلام ادرش نمایندگی اصفهان را میخاستم و آیا انواع سایز ومدلها رو دارند
  لطفا به ادرس ایمیلم بفرستید

  • mohamad2 میگوید:

   سلام. متاسفانه معمولا وان های حمام در نمایندگی ها موجود نمی باشد و از طریق انبار مرکزی در تهران و یا انبار کارخانه به سراسر کشور ارسال می شود. برای تحویل در نمایندگی باید قبلا هماهنگ فرمایید

  • مدیر میگوید:

   سلام. هم امکان خرید غیر حضوری هست و هم خرید حضوری. برای خرید غیر حضوری میتونید تو همین سایت ثبت سفارش کنید و یا تلفنی با شماره ۰۲۱۴۴۵۴۸۹۲۲ تماس بگیرید همکارام ثبت سفارش می کنن. برای خرید حضوری هم در پایین سایت آدرس انبار فروشگاه و لوکیشن مشخص شده. فقط پیشنهاد می کنیم قبل از مراجعه حضوری تماس بگیرید تا از موجود بودن محصول مد نظرتون تو زمان مارجعه شما اطمینان حاصل کنید سپس تشریف بیاورید.

    • محمدرضا میگوید:

     سلام. نمایندگی برای مخازن آب داریم ولی وان های حمام رو نمایندگی ها موجود ندارن. سراسر کشور رو از انبار تهران ارسال می کنیم

 3. علی رضاابراهیمی میگوید:

  سلام آیا خریدوان پرداخت درب منزل دارید.
  قیمت وان بزرگ با تخفیف چه مبلغی میباشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

گفتگوی آنلاین مخزن آب دات کام