بروزرسانی:دوشنبه, ۴ مهر , ۱۴۰۱

مشاوره خرید مخزن آب پلی اتیلن

راهنمایی و مشاوره خرید مخزن پلی اتیلن

نخست تعیین حجم مخزن مورد نیاز :

   در شهر تهران مطابق اعلام شرکت آب و فاضلاب، یک خانواده ۵ نفره نیاز به داشتن حجم ذخیره ای برابر ۲۵۰ لیتر می باشد ( هر نفر ۵۰ لیتر ). مطابق آیین نامه نظام مهندسی این مقدار ۵۰۰ لیتری می باشد.( هر نفر ۱۰۰ لیتر ). مطابق آیین نامه های سازمان آب و فاضلاب و نظام مهندسی  این میزان می تواند در شهرهای مختلف متفاوت باشد. ساعات قطعی آب ، میزان فشار شبکه شهری و … از آیتمهای تعیین کننده حجم ذخیره سازی می باشند. در صورتی که نیاز باشد کل مصرف یک روز را برای هر نفر ذخیره داشته باشید می توانید به ازای هر نفر ۱۵۰ لیتر در نظر بگیرید. یعنی یک خانواده ۵ نفره ۷۵۰ لیتر.

دوم انتخاب مخزن با ابعاد منطبق با محل نصب:

به عنوان مثال شما می خواهید یک مخزن با حجم ۱۰۰۰ لیتر را برای ساختمانتان خریداری فرمایید. برای این کار می بایست با جستجو در جدول ابعاد و قیمتها و یا انتخاب محصولات بر اساس ابعاد دلخواه ( اعمال فیلتر ) نسبت به انتخاب مخزن ۱۰۰۰ لیتری با ابعاد ( طول ،عرض و ارتفاع ) مورد نظرتان و یا مخزنی با حجم نزدیک به ۱۰۰۰ لیتر که سازگار با ابعاد محل نصب در ساختمانتان باشد اقدام کنید. همچنین برای عبور محصول خریداری شده به محل نصب عرض و ارتفاع درب های ورودی و راهروها را بررسی نمایید. بهتر است محل نصب انتخاب شده ، فضای کافی بالای درب مخزن برای بازدید و سرویس فلوتر در دسترس داشته باشد.

*مخرن سه لایه یا بی رنگ (تک لایه ) ؟

   عمدتاً مخازن به دو صورت تک لایه و سه لایه تولید می شوند. ضخامت این دو با یکدیگر یکسان است و تفاوت بین مخازن تک لایه و سه لایه ، وجود لایه میانی تیره رنگ در مخازن سه لایه جهت جلوگیری از نفوذ نور به داخل مخزن است. تابش نور شرایط را برای رشد جلبک ها فراهم می کند و مزه آب را تغییر می دهد به همین دلیل برای آب شرب می بایست از مخازن سه لایه استفاده کرد. در مخازن تک لایه امکان تشخیص  سطح مایع درون مخزن از بیرون آن وجود دارد. برای مواد شیمیایی خورنده سازگار با پلی اتیلن با چگالی نزدیک به چگالی آب (چگالی ۱) از مخازن متداول تک لایه و سه لایه  می توان استفاده کرد. همچنین برای مواد شیمیایی با چگالی بیشتر از آب، مخازن سوپریور پلاستونیک را پیشنهاد می کنیم.

توجه: در صورتی که از چگالی ماده ای که می خواهید ذخیره سازی نمایید اطلاع ندارید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا از سازگاری کامل آن با مخزن انتخابی اطمینان حاصل نمایید.

تفاوت مخزن پلی اتیلن سه لایه با تک لایه

سوم تعیین قطر اتصالات و لوازم جانبی :

  مخازن تولید شده در کارخانه به صورت پیش فرض فاقد اتصالات ورودی و خروجی هستند و مطابق درخواست مشتریان عزیز امکان نصب این اتصالات بر روی مخازن قبل از ارسال در انبار کارخانه وجود دارد. قطر رایج اتصالات ورودی و خروجی برای کاربری خانگی مخازن ۱/۲ اینچ ، ۳/۴ اینچ و یا ۱ اینچ می باشد. در صورت نیاز امکان نصب قطع کن مکانیکی (شناور) ، سرریز، ونت ، شیر تخلیه و فیلتر آب نیز مطابق سفارش مشتریان عزیز در انبار کارخانه وجود دارد.

توجه :در صورتی که می خواهید اقدام به ذخیره سازی موادی نمایید که خاصیت خورندگی دارند از اتصالات و لوازم جانبی مقاوم در برابر خوردگی استفاده نمایید. بهتر است این اتصالات با راهنمایی کارشناسان فروش انتخاب شوند.
توجه :سایز فیتینگ ورودی و قطع کن مکانیکی (شناور) که با عنوان فلوتر نیز شناخته می شود باید یکسان باشد.

نحوه پرداخت و تسویه حساب

 

به دو روش می توانید اقدام به پرداخت مبلغ سفارش خود نمایید. پرداخت اینترنتی و پرداخت کارت به کارت یا واریز به حساب.

۱-روش پرداخت اینترنتی (با پرداخت اینترنتی روند رسیدگی و ارسال محصولات سریعتر انجام خواهد شد)

  • پرداخت کل مبلغ به صورت اینترنتی بعد از افزودن به سبد خرید و تسویه حساب محصول
  • پرداخت اینترنتی بیعانه از طریق قسمت پرداخت بیعانه (پرداخت آنلاین بیعانه)

۲-روش پرداخت از طریق کارت به کارت یا واریز به حساب

  • پرداخت کل مبلغ به شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۸۵۵۵۹۲۲۷۳ و یا شماره حساب ۰۱۹۷۴۲۹۴۷۱ به نام شرکت پلاستونیک ساری نزد بانک ملت و اعلام شماره
    پیگیری یا چهار رقم آخر شماره کارت به شماره ۰۲۱۴۴۵۴۸۹۲۲٫
  • پرداخت مبلغی به عنوان بیعانه و پرداخت مابقی در محل تحویل به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه کارت خوان. ( فقط در شهرهای تهران، کرج و ساری)
    * پس از پرداخت بیعانه لطفاً کد پیگیری یا ۴ رقم آخر شماره کارت خود را به شماره ۰۲۱۴۴۵۴۸۹۲۲ اعلام نمایید

نحوه ارسال بار :

 

تحویل فوری در تهران، کرج و ساری : امکان ارسال و تحویل کلیه سفارشاتی که در ساعات کاری (۸ الی ۱۶:۳۰ و پنجشنبه ها ۸ الی ۱۱:۳۰) به ثبت برسند ظرف همان روز و با هماهنگی مشتریان عزیز امکانپذیر خواهد بود.

تحویل به شهرستان: ارسال به دفتر باربری طرف قرار داد در شهرستان و تحویل ار طریق عاملیت فروش در شهرهای دارای نمایندگی.

شرایط ارسال رایگان در تهران، کرج و ساری: سفارشات بیش از ۸۰۰,۰۰۰ تومان شامل حمل رایگان می باشد.

شرایط ارسال رایگان در شهرستان ها: سفارشات بیش از ۸۰۰,۰۰۰ تومان در شهرستان ها تا محل دفتر باربری رایگان می باشد. (هزینه انبارداری برعهده مشتری است)

 

تلفن مشاوره :

۴۴۵۴۸۹۲۲ -۰۲۱
۴۴۵۴۱۳۷۵- ۰۲۱
۰۲۱-۴۴۵۴۰۷۹۷
موبایل : ۰۹۱۲۸۲۶۴۱۳۶
لجستیک و انبار (پیگیری سفارش) :
۵۵۲۲۰۶۶۸ -۰۲۱
موبایل : ۰۹۳۵۶۳۸۶۳۸۲

موضوعات مرتبط :

Summary
Review Date
Reviewed Item
مشاوره خرید مخزن آب پلی اتیلن
Author Rating
51star1star1star1star1star

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.