بروزرسانی:پنج شنبه, ۹ تیر , ۱۴۰۱

چگونه مخزن زیرپله مناسب انتخاب کنیم؟ | معرفی مخازن زیر پله ای

مخزن زیرپله یا مخزن زیر راه پله ای

راهنمای انتخاب و خرید مخزن زیرپله ای مناسب

یکی از فضاهای در دسترس برای نصب مخزن آب، فضایی است که در زیر پله مجتمع های ساختمانی وجود دارد. بسته به عرض راه پله و ارتفاع نیم طبقه اول این مکان می تواند مخازن در ابعاد متفاوت را در خود جای دهد. پرطرفدارترین مخزن آب برای نصب در چنین مکان هایی مخازن زیر پله هستند. به خاطر داشته باشید در ساختمان هایی که این مکان ابعاد به اندازه کافی بزرگ دارد نیاز نیست برای حجم مورد نیاز خود حتماً دنبال مخزن با قالب اصطلاحاً زیرپله ای باشید.

مخزن زیر پله ای
یک نمونه از نصب مخزن زیر پله ای در زیر راه پله

فضای بزرگ دست شما را برای خرید و نصب انواع مختلفی از مخازن پلی اتیلنی باز خواهد گذاشت. اما در صورتی که یک راه پله با عرض قریب به ۱۱۰ سانتیمتر دارید و ارتفاع تا زیر پاگرد نیم طبقه حداکثر ۱۲۰ سانت است و طولی با حداکثر ۲۲۰ سانتیمتر دارید حجیم ترین مخازنی که می توانید جانمایی و نصب کنید مخازنی هستند که با قالب زیر پله تولید می شوند. مخازن زیر پله از ۵۰۰ تا ۱۵۰۰ لیتر در فروشگاه مخزن آب دات کام عرضه می شوند ذیلا به معرفی بیشتر این مخازن خواهیمم پرداخت :

انواع مخازن زیر پله ای

۱-مخزن زیرپله ۱۵۰۰ لیتری :

   این مخزن زیر راه پله ای با طول قریب به ۲۰۰ سانتیمتر و عرض ۱۱۷ سانتیمتر و ارتفاع ۱۱۰ سانتیمتر می باشد. باید توجه داشته باشید مابین نرده راه پله و دیواره کناری عرض مفید بیش از ۱۱۷ سانت برای انتقال مخزن زیر پله به محل نصب وجود داشته باشد. پیشنهاد می کنیم حتمی ارتفاع ۱۲۰ سانت برای نصب مخزن پلی اتیلن زیر پله در دسترستان باشد.

مخزن زیرپله 1500 لیتری پلی اتیلن

۲-مخزن زیرپله ۱۰۰۰ لیتری :

این مخزن با طول ۱۷۰ سانتیمتر و عرض ۹۰ سانتیمتر و ارتفاع ۱۰۵ سانتیمتر می باشد. ابعاد این مخزن به گونه ای است که تقریبا در بیشتر ساختمانها و در فضای زیرپله آنها قابل استفاده است. در صورتی که این مخزن به دلیل محدودیت های عرض و خصوصا ارتفاع برای شما قابل استفاده نباشد ما مخزن ۸۰۰ لیتری مکعبی را خدمتتان پیشنهاد می کنیم ولی اگر مشکل و محدودیت ابعادتان خصوصا در قسمت طول بیشتر باشد مخزن زیرپله ای ۵۰۰ لیتری را خدمتتان پیشنهاد می کنیم. در ادامه هر دو مورد را خدمتتان معرفی می کنیم.

 

مخزن آب زیرپله
مخزن زیرپله پلی اتیلن پلاستیکی

۳-مخزن مکعبی ۸۰۰ لیتری :

مخزن مکعبی زیر مجموعه مخازن زیر راه پله قرار نمی گیرد. ولی به دلیل اینکه ابعاد مناسبی دارد در زیر راه پله ها هم قابل استفاده است.  مخزن مکعبی با طول ۱۷۰ و عرض ۹۰ و ارتفاع ۷۰ سانتیمتر یکی از محبوبترین مخازن است. برای عبور این مخزن راه روهای باریک می توان موقتا مخزن را چرخاند و جای عرض و ارتفاع را تغییر داد و از راه روهای با عرض ۷۰ سانتیمتر نیز آن را عبور داد.

مخزن آب پلی اتیلن 800 لیتری مکعبی
مخزن آب مکعبی پلاستیکی

۴-مخزن زیرپله ای ۵۰۰ لیتری :

این مخزن با طول ۱۲۸ سانتیمتر و عرض ۸۸ سانتیمتر و ارتفاع ۹۵ سانتیمتر به خوبی قابل جانمایی در فضای زیر پله ای می باشد.

مخزن زیرپله پلی اتیلن
مخزن آب زیرپله ای

در صورتی که مخزن کوچکتر از ۵۰۰ لیتری برای فضای زیرپله نیار دارید پیشنهاد می کنیم از بین انواع مخازن افقی متداول که در فروشگاه مخزن آب دات کام عرضه می شوند استفاده کنید.

ابعاد و قیمت مخاز زیر پله

2,447,000 تومان
تماس بگیرید
4,412,000 تومان
3,828,000 تومان

کلمات کلیدی:  مخزن زیر راه پله – مخزن زیر پله طبرستان – مخازن زیرپله ای – مخزن آب زیرپله ای اصفهان – ابعاد مخزن زیرپله ای – ابعاد مخزن زیر پله – مخزن پلی اتیلن زیر پله – مخازن زیر پله طبرستان – مخازن زیر پله – قیمت مخازن زیر پله – تانکر زیر پله – منبع زیر پله ای – منبع آب زیرپله ای – قیمت مخزن زیر پله ای

برای مشاهده مشخصات، قیمت و خرید اینترنتی محصولات بر روی ورود به فروشگاه کلیک نمایید

ورود به فروشگاه

برای خدمات فنی نصب مخزن و پمپ آب نیاز به کارشناس و نصاب دارید؟ بر روی درخواست خدمات کلیک نمایید

درخواست خدمات

نیاز به مشاوره پیش از خرید دارید؟ با ما تماس بگیرید

(10 خط) ۰۲۱۴۴۵۴۸۹۲۲

موضوعات مرتبط :

Summary
Review Date
Reviewed Item
چگونه مخزن زیرپله مناسب انتخاب کنیم؟ معرفی انواع مخازن زیر پله
Author Rating
51star1star1star1star1star

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

گفتگوی آنلاین مخزن آب دات کام