آخرين بروزرساني: دوشنبه, ۱۱ فروردین , ۱۳۹۹***در تعطیلات رسمی با واتس اپ و تلگرام پاسخگوی شما هستیم ***ساعات کاری تا پانزدهم فروردین ۹ الی ۱۷

مجتمع پلاستیک طبرستان

مجتمع پلاستیک طبرستان

  در سلسله مقالاتی به معرفی شرکت های فعال در صنعت قالبگیری دورانی می پردازیم. در این مقاله به صورت خاص به معرفی شرکت مجتمع پلاستیک طبرستان می پردازیم. در سال ۱۳۷۵ مجتمع پلاستیک طبرستان در شهرستان تاریخی ساری  تاسیس شد. پلاستیک طبرستان فعالیت تولیدی خود را در سال ۱۳۷۷ در زمینی در شهرک صنعتی شماره یک ساری آغاز نمود.از سال ۱۳۸۰ مجتمع پلاستیک طبرستان واحد صنعتی دیگری در جنوب کشور تاسیس نمود. در سال ۱۳۸۲ مجددا واحد مجتمع پلاستیک طبرستان در ساری اقدام به توسعه و نوسازی نمود. تهیه زمین جدید در کنار شرکت پلاستونیک در شهرک صنعتی ساری و نوسازی ماشین آلات بخشی از این تلاش بود. لازم به ذکر است که شرکت پلاستونیک نیز از واحدهای صنعتی پیشرو در صنعت قالبگیری دورانی است.

  در ادامه پلاستیک طبرستان تلاش نمود با راه اندازی یک خط تولیدی جدید برای بشکه های ۲۲۰ لیتری که کاربری شان در صنعت بسته بندی می باشد وارد بازار بشکه های ۲۲۰ لیتری بادی نیز شود. مجتمع طبرستان در این زمینه امکان تولید مخازن چندلایه ۲۲۰ لیتری را نیز دارا می باشد.

 بشکه مجتمع پلاستیک طبرستان

   ذیلا به معرفی بخشی از مخازن حجیم  شرکتهای پلاستیک طبرستان و پلاستونیک می پردازیم:

* مخزن ۱۴۰۰۰ لیتری  دو درب طبرستان با قطر ۳۰۲ سانتیمتر و ارتفاع ۲۴۰ سانتیمتر

* مخزن ۱۵۰۰۰ لیتری دو درب پلاستونیک با قطر ۲۵۵ سانتیمتر و ارتفاع ۳۲۵ سانتیمتر

*مخزن ۲۰۰۰۰ لیتری دو درب پلاستونیک با قطر ۲۹۰ سانتیمتر و ارتفاع ۳۴۰ سانتیمتر

*مخزن ۱۰۰۰۰ لیتری عمودی بلند طبرستان با قطر ۲۰۵ سانتیمتر و ارتفاع ۳۳۵ سانتیمتر

*مخزن ۱۰۰۰۰ لیتری عمودی کوتاه پلاستونیک با قطر ۲۵۵ سانتیمتر و ارتفاع ۲۳۵ سانتیمتر

  تمامی مخازن فوق الذکر به صورت بی رنگ ( تک لایه ) و سه لایه تولید و در انبار دپو می شوند. حسب درخواست مشتریان عزیز امکان تولید این مخازن به صورت ۴ و ۵ لایه نیز وجود.

   برای مشاهده لیست کامل تر محصولات به همراه قیمت می توانید به این صفحه قیمت محصولات مجتمع پلاستیک طبرستان مراجعه فرمایید. در این صفحه ضمن مشاهده لیست محصولات ، ایعاد و قیمتهای مخازنپلی اتیلنی تولیدی مجتمع پلاستیک طبرستان و پلاستونیک را مشاهده خواهید کرد.

موضوعات مرتبط :

Summary
Review Date
Reviewed Item
مجتمع پلاستیک طبرستان
Author Rating
51star1star1star1star1star

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

گفتگوی آنلاین مخزن آب دات کام