بروزرسانی:یکشنبه, ۳ مهر , ۱۴۰۱

تولید کننده محصولات پلی اتیلنی در طبرستان یا مازندران

مجتمع پلاستیک طبرستان

  در سلسله مقالاتی به معرفی شرکت های فعال در صنعت قالبگیری دورانی می پردازیم. در این مقاله به صورت خاص به معرفی شرکت مجتمع پلاستیک می پردازیم. در سال ۱۳۷۵ مجتمع پلاستیک  در شهرستان تاریخی ساری (طبرستان کهن)  تاسیس شد. مجتمع پلاستیک فعالیت تولیدی خود را در سال ۱۳۷۷ در زمینی در شهرک صنعتی شماره یک ساری آغاز نمود.از سال ۱۳۸۰ این مجتمع پلاستیک  واحد صنعتی دیگری در جنوب کشور تاسیس نمود. در سال ۱۳۸۲ مجددا واحد مجتمع پلاستیک در ساری اقدام به توسعه و نوسازی نمود. تهیه زمین جدید در کنار شرکت پلاستونیک در شهرک صنعتی ساری و نوسازی ماشین آلات بخشی از این تلاش بود. لازم به ذکر است که شرکت پلاستونیک نیز از واحدهای صنعتی پیشرو در صنعت قالبگیری دورانی است.

  در ادامه مجتمع پلاستیک تلاش نمود با راه اندازی یک خط تولیدی جدید برای بشکه های ۲۲۰ لیتری که کاربری شان در صنعت بسته بندی می باشد وارد بازار بشکه های ۲۲۰ لیتری بادی نیز شود. مجتمع طبرستان در این زمینه امکان تولید مخازن چندلایه ۲۲۰ لیتری را نیز دارا می باشد.

 بشکه مجتمع پلاستیک طبرستان

   ذیلا به معرفی بخشی از مخازن حجیم  دو شرکت مطرح در استان مازندران می پردازیم:

* مخزن ۱۴۰۰۰ لیتری  دو درب PT با قطر ۳۰۲ سانتیمتر و ارتفاع ۲۴۰ سانتیمتر

* مخزن ۱۵۰۰۰ لیتری دو درب پلاستونیک با قطر ۲۵۵ سانتیمتر و ارتفاع ۳۲۵ سانتیمتر

*مخزن ۲۰۰۰۰ لیتری دو درب پلاستونیک با قطر ۲۹۰ سانتیمتر و ارتفاع ۳۴۰ سانتیمتر

*مخزن ۱۰۰۰۰ لیتری عمودی بلند PT با قطر ۲۰۵ سانتیمتر و ارتفاع ۳۳۵ سانتیمتر

*مخزن ۱۰۰۰۰ لیتری عمودی کوتاه پلاستونیک با قطر ۲۵۵ سانتیمتر و ارتفاع ۲۳۵ سانتیمتر

  تمامی مخازن فوق الذکر به صورت بی رنگ (تک لایه) و سه لایه تولید و در انبار دپو می شوند. حسب درخواست مشتریان عزیز امکان تولید این مخازن به صورت ۴ و ۵ لایه نیز وجود.

   برای مشاهده لیست کامل تر محصولات به همراه قیمت می توانید به این صفحه قیمت محصولات مجتمع های تولید محصولات پلاستیکی در مازندران ( طبرستان) مراجعه فرمایید. در این صفحه ضمن مشاهده لیست محصولات ، ایعاد و قیمتهای مخازنپلی اتیلنی تولیدی این مجتمع ها را مشاهده خواهید کرد.

موضوعات مرتبط :

Summary
Review Date
Reviewed Item
مجتمع پلاستیک در طبرستان یا مازندران
Author Rating
51star1star1star1star1star

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.