بروزرسانی:شنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳

انواع مخزن پلی اتیلن سفارشی سازی شده

مخزن پلی اتیلن مکعبی سفارشی

   یکی از دغدغه های همشهریان عزیز داشتن مخزن با ابعادی است که امکان عبور از درب و راهرو ها و راه پله ها را داشته باشد. تولید مخازن سفارشی و یا تولید انواع Welding Tank یکی از فن آوری هایی است که ما تلاش می کنیم تا با کمک آن پاسخگوی نیاز مشتریان عزیز باشیم.

– اگر برای عبور مخازن بزرگ پلاستونیک از درگاه های باریک با مشکل مواجه هستید: ما با روشهای مشابه دمونتاژ و مونتاژ مجدد مخازن حجیم،  امکان عبور آنها از درگاههای باریک را فراهم می کنیم.

– اگر مخزن با ابعاد مناسب برای جایی که در اختیار دارید پیدا نکردید

– اگر نیاز به انواع وان صنعتی و شیلاتی با ابعاد سفارشی دارید

– اگر نیاز به مخازن سفارشی و صنعتی دارید

و ….

می توانید روی کمک ما حساب کنید.

 

توجه: در حال حاضر امکان ساخت مخزن آب و یا سایر محصولات پلی اتیلنی سفارشی فقط در تیراژ بالا امکان پذیر است و سفارش موردی انجام نمی شود

   تلاش ما در مخزن آب دات کام در درجه اول ارائه محصولاتی است که بیشترین انطباق را با نیاز مشتریان عزیز داشته باشد. به عبارت دیگر ما به دنبال تولید محصولاتی هستیم که به بهترین شکل ممکن نیاز شما را برآورده کنند. یکی از توفیقات ما در این راه تولید و عرضه انواع مخازن با ابعاد  سفارشی سازی شده است:

 

 • مخازن پلی اتیلن عمودی و افقی سفارشی سازی شده : در این روش ما با افزایش یا کاهش ارتفاع مخازن عمودی و یا طول مخازن افقی می توانیم مخزن با حجم مورد نیاز شما را سفارشی سازی کنیم.
 • مخازن پلی اتیلن مکعبی با ابعاد سفارشی: همانطور که از نام محصول پیداست “مخزن پلی اتیلن مکعبی سفارشی” به صورت کاملا منعطف می توانیم مخازن مکعبی با ابعاد مورد نیاز شما را تولید کنیم. این مخازن نیاز به ساپورت فلزی از بیرون دارند که مانع از تغییر شکل آنها شود. در صورت نیاز می تواند مخزن به همراه ساپورت را از ما تهیه کنید.
 • وان های صنعتی سفارشی : برای ساخت انواع وان در تیراژ پایین نیز می توانید از خدمات ما در مخزن آب دات کام استفاده کنید
مخزن سفارشی عمودی بلند

مخزن پلی اتیلن عمودی بلند و باریک سفارشی

 

      در ادامه در این مقاله ما سعی خواهیم کرد تا با معرفی هر چه بیشتر مخازن پلی اتیلن و خصوصیات این مخازن، آگاهی بیشتری از کارایی و وجه تمایز آن ها با سایر مخازن موجود در بازار به خدمتتان ارائه کنیم .

   همانگونه که مستحضرید به دلیل بهره برداری بیش از اندازه از سفره های آب زیر زمینی که اخیرا با کاهش میزان بارندگی نیز همراه شده است ، با کمبود شدید آب شرب مواجه هستیم و نیز با توجه به افزایش میزان این کمبود در ماه های گرم سال و همچنین افت فشار آب شهری می بایست با نصب مخازن ذخیره آب شرب در مسیر ورودی لوله های آب به ساختمان و به دنبال آن پمپ آب و منبع تحت فشار از بروز مشکلات مربوط به کاهش فشار آب جلوگیری نماییم. ذیلا به معرفی بیشتر مخازن پلی اتیلن و مزایای آنها خواهیم پرداخت.

مخزن پلی اتیلن و برتری های آن نسبت به مخزن فلزی

 1. جابجایی و حمل و نقل آسان مخزن پلی اتیلن

  مخازن فلزی بسیار بیشتر از تانک ها و مخازن پلی اتیلن وزن دارند و معمولا برای نصب مخازن فلزی نیاز به جرثقیل برای حمل آن تا مکان مورد نظر می باشد . هزینه جا به جایی مخازن پلی اتیلن خیلی کمتر از مخازن فلزی می باشد . مخازن پلی اتیلن را می توان با خیال آسوده تری بر روی پشت بام نصب کرد . در خصوص مخزن پلی اتیلن مکعبی سفارشی نیز همین برتری ها نسبت به مخازن فلزی صادق است.

 1. نصب آسان مخزن پلی اتیلن

   وزن سبکتر این مخازن نسبت به مخازن فلزی ، سهولت در نصب فیتینگ و اتصالات ورودی و خروجی به کمک گردبر نجاری ، عدم نیاز به پایه و زیرسازی های پر هزینه به همراه تنوع در ابعاد و اندازه این مخازن و همچنین امکان ساخت با ابعاد سفارشی در مخزن آب دات کام  ( مخزن پلی اتیلن مکعبی سفارشی و مخزن عمودی بلند و باریک سفارشی )، مخازن پلی اتیلن را به بهترین گزینه برای ذخیره سازی مایعاتی مانند آب شرب بدل ساخته است.

 1. صددرصد بهداشتی و دارای نشان ملی استاندارد:

  همه مخازن فروشگاه مخزن آب دات کام دارای تاییدیه بهداشت و سازمان غذا و دارو و نشان ملی استاندارد ایران می باشند. تنها مخازن بسیار گرانقیمت استیل دارای این سطح از استانداردهای بهداشتی می باشند. بیشتر ورقهای گالوانیزه موجود در بازار دارای تاییدیه بهداشت برای ساخت مخزن آب آشامیدنی نمی باشند.

 1. مقاوم و ضد خوردگی بودن مخزن پلی اتیلن

   مخازن فلزی در طول زمان دچار زنگ زدگی و خوردگی و می شوند. بطور کلی زنگ زدگی مخازن فلزی اولین نشانه های خود را درقسمت هایی که به کمک جوشکاری دو ورق به هم وصل شده اند آشکار می کنند. اما در مورد مخازن پلی اتیلن به هیچ عنوان بحث زنگ زدگی و خوردگی مطرح نیست. در صورت نصب مخازن پلی اتیلن فروشگاه مخزن آب دات کام در سطح صاف و تراز بیش از ده سال و در صورت تعبیه سایه بان ده ها سال این مخازن به خوبی عمر خواهند کرد.

 1. مخازن پلی اتیلن مناسب برای نگهداری اسید و مایعات خورنده:

   مخازن فلزی در مقابل مواد خورنده ای مانند اسید مناسب نیستند و تنها مخازن بسیار گرانقیمت استیل 316 برای این منظور قابل استفاده هستند. اما مخزن های پلی اتیلن در مقابل بیشتر مواد های شیمیایی مقاوم هستند و واکنش نشان نمیدهند و 100 درصد اطمینان از عدم نفوذ ناپذیری آنها وجود دارد .

 1. قیمت مناسب و مقرون به صرفه مخزن پلی اتیلن

با توجه به قیمت های تمام شده برای مخازن فلزی و گالوانیزه و قیمت های پرنوسان فولاد و استیل در بازار کشور و همچنین هزینه های بالاسری نکه داری از این مخازن میتوان گفت مخازن پلی اتیلن بسیار مقرون به صرفه تر می باشند. هم هزینه اولیه پایینتری برای آنها پرداخت می شود.  عالی هم در بازار دارای قیمت های به مراتب ارزان تر از مخازن فلزی می باشند .

 1. دوام طولانی مدت مخازن پلی اتیلن و اطمینان بخش بودن آنها

   مخازن پلی اتیلن ، مخازن ایده آلی برای ذخیره سازی آب آشامیدنی و سایر مایعات می باشند. در صورت رعایت شرایط نصب استاندارد تعبیه سایه بان عمری معادل 50 سال برای این مخازن پیش بینی کند  پلی اتیلن استفاده شده در مخازن عرضه شده در مخزن آب دات کام از پلی اتیلن 3840 فودگرید دارای تاییدیه بهداشت سخته و تولید می شوند. علاوه بر آن خود مخزان نیز دارای تاییدیه بهداشت هستند.

 1. تنوع بی نظیر در ابعاد و اندازه مخازن پلی اتیلن

  با توجه به تولید و عرضه طیفی،  بسیار گسترده از مخازن پلی اتیلنی در مخزن آب دات کام در ابعاد و اشکال و ظرفیت های مختلف ، می توان به جرات گفت قادر به برآوردن نیازهای همه مشتریان می باشیم. علاوه بر تنوع بی نظیر در قالبهای موجود برای عرضه مخزن ، امکان ساخت مخازن مکعبی با ابعاد دلخواه مشتری نیز وجود دارد. همچنین  برای تاسیسات خاص و یا بر اساس درخواست مشتری امکان اتصال مخازن با هم برای بدست آوردن مخازن پلی اتیلن با حجم ذخیره سازی بزرگ تر میتوان از این مخازن استفاده کرد.

 

پرسش های متداول

مخزن پلی اتیلن چه برتری نسبت به مخزن فلزی دارند ؟

جابجایی و حمل و نقل آسان مخزن پلی اتیلن _ نصب آسان مخزن پلی اتیلن _ صددرصد بهداشتی و دارای نشان ملی استاندارد _ مقاوم و ضد خوردگی بودن مخزن پلی اتیلن _ مخازن پلی اتیلن مناسب برای نگهداری اسید و مایعات خورنده _ قیمت مناسب و مقرون به صرفه مخزن پلی اتیلن _ دوام طولانی مدت مخازن پلی اتیلن و اطمینان بخش بودن آنها _ تنوع بی نظیر در ابعاد و اندازه مخازن پلی اتیلن

آیا امکان ساخت مخازن پلی اتیلن مکعبی با ابعاد سفارشی وجود دارد؟

بله، می توانیم مخازن مکعبی با ابعاد مورد نیاز شما را تولید کنیم. این مخازن نیاز به ساپورت فلزی از بیرون دارند که مانع از تغییر شکل آنها شود. این ساپورتها مطابق نقشه شماتیکی هنگام خرید خدمتتان ارائه می شوند توسط آهنگر محلی قابل ساخت می باشد. در صورت نیاز می تواند مخزن به همراه ساپورت را از ما تهیه کنید.

 

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
3.5 based on 21 votes
Brand Name
مخزن آب دات کام
Product Name
مخزن مکعبی سفارشی
Price
IRR 9000000
Product Availability
Pre-Order Only

9 thoughts on “انواع مخزن پلی اتیلن سفارشی سازی شده

 1. محمدرضا میگوید:

  سلام. ساخت سفارشی مخزن آب فقط برای تیراژ بالا قابل انجام هست و به صورت موردی متاسفانه تولید نمیشه

 2. اصغر میگوید:

  سلام یه مخزن میخام به طول۱۷۵ عرض۹۰ ارتفاع ۱۷۵ میشه یه همچین منبعی برامون بسازید و قیمت اون چقد میشه

 3. محمدرضا میگوید:

  سلام وقت بخیر
  متاسفانه تا اطلاع ثانویه ساخت مخازن سفارشی نداریم

 4. محمود میگوید:

  سلام مخزن زیر پله ای هزار لیتر میخوام که درب ورودی کم عرض هست هزینه ساخت ومونتاژ در محل تقریبا چقدر میشه

 5. محمدرضا میگوید:

  سلام وقت بخیر
  ما مخازن پشت نیسانی داریم و مخصوص جایگیری در پشت وانت نیسان می باشند. برای اطلاع از ابعاد دقیق آنها و اینکه آیا در پشت وانت مزدا جای میشود یا خیر به صفحه مخازن پشت نیسانی مراجعه نمایید

 6. Reza میگوید:

  عرض سلام واحترام.بنده ی مخزن برای وانت مزدا دوکابین دوگانه دستی میخواستم .با تشکر.علیزاده

 7. کریمی میگوید:

  سلام آیا برای استخر باغ جهت جمع آوری آب می توان منبع پلی اتیلن ساخت مثلا در ابعاد ۱۵در ۱۲ متر با عمق ۲ متر

 8. مدیر میگوید:

  سلام احتمالا منظورتان 50 سانت در 50 سانت است. لطفا با شماره 02144548922 تماس حاصل فرمایید همکاران راهنمایی خواهند کرد

 9. مجتبی آزاده میگوید:

  باسلام وعرض ادب
  من یک منبع آب مکعبی 50 در 50 میخوام که چهار خروجی آب داشته باشد ویک وردی آب. آیا براتون امکان داره بسازید قیمت تمام شده را اعلام نمایید

  با تشکر ف اوان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *