بروزرسانی:سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۳

بیمه تضمین کیفیت مخازن پلی اتیلن و وان های پلاستیکی پلاستونیک

بیمه تضمین کیفیت مخازن پلی اتیلن

 پلاستونیک به عنوان یکی از پیشرو ترین تولیدکنندگان مخازن پلی اتیلن، مخازن ذخیره اسید، وان ها و محصولات صنعتی پلی اتیلنی در راستای حمایت از حقوق مصرف‌کننده، خدمت جدیدی رو با عنوان بیمه تضمین کیفیت محصول و مسئولیتهای طبعی، برای مشتریانش در نظر گرفته است.

بیمه ایران، در این طرح بعد از انجام ارزیابی‌های لازم، کیفیت محصولات شرکت پلاستونیک را براساس یکسری شرایط، تضمین و بیمه‌نامه کیفیت را صادر کرده که طبق این ضمانت، وظایف و تعهداتی در جهت خدمت‌رسانی به مشتریان شرکت با تضمین کیفیت تولید و محصول نهایی، برای مشتریان پلاستونیک در نظر گرفته شده است.

بر پایه‌ی بیمه تضمین کیفیت محصول، شرکت بیمه با در نظر گرفتن شرایط قرارداد، هزینه خسارت‌های ناشی از محصول و خسارت‌های مربوط به عیب و نقص کیفی خود محصول را به مصرف‌کننده پرداخت می‌کند. به پشتوانه این خدمت، می‌تونید با آسودگی خاطرِ هرچه بیشتر، محصولات تولیدی پلاستونیک را تهیه فرمایید و همواره از این انتخاب راضی باشید.

محصولاتی که در این بیمه نامه تحت پوشش قرار گرفته اند شامل مخازن پلی اتیلن، وانهای پلی اتیلن، مخازن سمپاش، مخازن انبساط، مخازن ضد اسید و مواد شیمیایی، سپتیک تانک، وان های حمام پلاستیکی و … می باشند. بیمه نامه و گارانتی مخازن پلی اتیلن و سایر محصولات می تواند موجب آسودگی خاطر مشتریان گرامی شود.

در چه شرایطی بیمه نامه کیفیت محصولات پلاستونیک قابل استفاده خواهد بود؟

یکی از الزامات استفاده از بیمه نامه رعایت شرایط گارانتی و نصب محصولات است. به همین دلیل حتما شرایط گارانتی را رعایت فرمایید. بیمه ایران در صورت لحاظ این شرایط و بروز خرابی ، حتی خسارتهای ثانویه ناشی از نشتی محصولاتی نظیر مخزن آب، مخزن اسید و مواد شیمیایی، وان های صنعتی و شیلاتی و … را جبران خواهد کرد. لازم به ذکر است شرکت پلاستونیک کما فی السابق نسبت به انجام خدمات کارانتی و خدمات پس از فروش محصولات خود متعهد خواهد بود و تعهدات بیمه ایران برای جبران خساراتهای ثانویه ناشی از عملکرد نا صحیح محصولات شرکت پلاستونیک است.

برای حفظ شرایط بیمه نامه و گارانتی مخازن پلی اتیلن و سایر محصولات پلاستونیک به نکات زیر توجه فرمایید:

بستر نشیمن مخازن یا کف محل نصب مخازن باید صاف و هموار و فاقد اشیایی مانند قلوه سنگ باشد. کف موزاییک شده ، سیمان لیسه کشی شده تراز و یا در بهترین حالت کاشی کاری می تواند تضمین کننده عمر چند ده ساله برای مخازن شما باشد. همچنین در صورت استفاده از مخزن پلی اتیلن به عنوان مخزن ذخیره اسید (مثلاً مخزن ذخیره اسید سولفوریک) میبایست علاوه بر رعایت نکات فوق، از نگهدارنده یا محفظه ثانویه نیز استفاده گردد. برای اطلاع بیشتر مقاله نکات انتخاب و خرید مخزن اسید سولفوریک را مطالعه نمایید.

مخزن را از الکتریسیته و آتش دور نگه دارید.

ابعاد بستر نشیمن مخازن (فونداسیون یا زیرسازی ) باید حداقل ۱۰ درصد بزرگتر از ابعاد نشیمن یا کف مخازن باشد. همه قسمتهای کف مخزن باید روی پایه یا کف زمین استاندارد بنشیند. مخصوصا زیر محل نصب فیتینگهای خروجی.

از برخورد اشیای نوک تیز و اعمال بار متمرکز ( فشار نقطه ای ) به بدنه مخازن جلوگیری نمایید.

تراز بودن سطح نشیمن مخازن الزامی است.

جهت تخلیه مخازن از وسایل نقلیه، از انداختن آن ها بر روی زمین جدا خودداری نمایید.

از تراز کردن مخزن توسط لاشه سنگ، تکه کاشی و هر شئ سخت مشابه اکیدا خودداری شود. کف باید از قبل تراز شده باشد.

هنگام حمل و نقل مخزن بر روی وسایل نقلیه، حتما آن ها را به نحوی (مثل بستن با طناب) ببندید و مهار کنید.

تعبیه تکیه گاه زیر شیر فلکه خروجی مخزن الزامی است. وزن شیر و لوله را توسط بست و پایه مهار کنید و جلوی لنگر انداختن آن را بگیرید.

در صورت نصب مخزن در ارتفاع ، جهت جلوگیری از تکان های ناشی از باد زمانی که مخزن خالی است آن را به سازه مربوطه مقید کنید .

در مواردی که به تشخیص واحد مهندسی این مرکز خرابی،ترکیدگی،شکستگی یا هر ایراد دیگر در محصولات و مخازن از کاربری نادرست یا نصب غلط و یا عوامل مخرب انسانی دیگر باشد ، گارانتی شامل مخزن نمی گردد.

توجه به دفترچه های راهنمای و برچسب های نصب شده بر روی محصولات علاوه بر اینکه باعث افزایش طول عمر محصول نهایی می شود سبب می شود شرایط گارانتی، بیمه نامه و خدمات پس از فروش حفظ شود و سالیان سال بدون کوچکترین مشکلی از محصولات خود استفاده نمایید.

راهنمای نصب و راه اندازی مخازن آب پلی اتیلن پلاستیکی

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر و همچنین دریافت مشاره های تخصصی و ثبت سفارش با شماره زیر تماس حاصل نمایید. برای مشاهده محصولات و خرید آنلاین نیز به صفحه فروشگاه مخزن آب دات کام مراجعه نمایید.

(10 خط) – 02144548922
مخزن آب دات کام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *