معرفی محصول :

 منبع 200 لیتری پلی اتیلنی افقی در دو نوع بی رنگ یا تک لایه و سه لایه موجود است. امکان تولید انواع دو لایه و فوم دار و چهار لایه به صورت سفارشی نیز وجود دارد. در کاربری ذخیره و نگهداری آب شرب نوع سه لایه و ضد جلبک آن برای محیطهای روشن و نوع تک لایه آن برای محیطهای تاریک پیشنهاد می گردد. به دلیل خاصیت ضد خوردگی، امکان نگهداری طیفی وسیعی از مایعات با PH اسیدی و بازی در این مخزن وجود دارد. با این وجود لطفا برای اطمینان از سازگاری ماده شیمایی قبل از خرید با ما مشورت کنید.

  • دارای لایه محافظ در برابر اشعه UV آفتاب
  • امکان نصب کلیه اتصالات و شیر قبل از ارسال در انبار کارخانه وجود دارد
  • گارانتی تعویض 3 ساله و ۱۰ سال خدمات پس از فروش

ابعاد منبع 200 لیتری پلی اتیلنی :

طول: 99 سانتی متر
عرض: 60 سانتی متر
ارتفاع: 68 سانتر متر

اتصالات ورودی و خروجی ( فیتینگ ) و شناور :

  به دلیل نیاز های متفاوت مشتریان گرامی کلیه مخازن بدون اتصالات ورودی و خروجی در سایت عرضه می گردند. لطفا در هنگام ثبت سفارش الکترونیکی فیتینگ با قطر داخلی مورد درخواست خود را به سبد کالا اضافه نمایید. به عنوان مثال قطر فیتینگ متعارف ورودی و خروجی و سرریز و شناور ( فلوتر ) برای یک مخزن 200 لیتری 1/2اینچ می باشد. بنابراین می بایست سه عدد فیتینگ 1/2 اینچ با نصب به سبد کالای خود اضافه فرمایید. به صورت پیشفرض اتصالات ورودی و خروجی یک طرف و بالا و پایین و سرریز طرف مقابل نصب می شوند. در صورتی که می خواهید ورودی و خروجی مقابل هم نصب شوند لطفا در توضیحات ثبت سفارش خود درج فرمایید.

کد محصول تک لایه  : 7105

کد محصول سه لایه : 7305

پروانه بهداشتی ساخت:

  منبع 200 لیتری پلی اتیلنی افقی پلاستونیک از جنس پلی اتیلن FOOD GRADE PE3840 MDPE می باشد. این مخزن مانند کلیه ی مخازن پلاستونیک از پلی اتیلن مورد تایید وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی با شماره پروانه ساخت ۲۱/۱۶۱۲۴ صادره در تاریخ ۱۳۹۳/۰۶/۳۰ تولید می شود. به همین دلیل آب در مخازن پلاستونیک گوارایی خود را کاملا حفظ کرده هیچ گونه بو و طعمی به آن افزوده نمی شود.

 

*ویژه تهران : در صورت نیاز به استادکار نصاب و لوله کش برای نصب مخزن خریداری شده با ما تماس بگیرید.

ثبت سفارش و خرید اینترنتی مخزن 200 لیتری سه لایه

ثبت سفارش و خرید اینترنتی مخزن 200 لیتری تک لایه

ابعاد مخزن 200 لیتری

بازگشت به جدول ابعاد و قیمتها