بروزرسانی:یکشنبه, ۹ آذر , ۱۳۹۹
برای خدمات فنی مخزن و پمپ آب کمکتان می کنیم (کلیک کنید)
خدمت رسانی ما در ایام محدودیت های کرونایی برقرار می باشد

چگونه می توان به کمک تانکر ۱۰۰۰۰لیتری ۳۰۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰۰ لیتر آب را ذخیره نمود؟

اتصال تانکر 10000لیتری برای افزایش حجم تا 100000 لیتر

   بدون شک بهداشتی ترین و مقرون به صرفه ترین روش برای ذخیره ۳۰۰۰۰ لیتر و حتی بیشتر استفاده از مخازن پلی اتیلن می باشد. با توجه به محدودیتهایی که در ارتفاع ساختمان و ابنیه ها وجود دارد و همچنین ابعاد مخازن پلی اتیلن استاندارد، یکی از بهترین روشها استفاده از تعداد کافی تانکر ۱۰۰۰۰لیتری پلی اتیلنی است که به روش موازی به هم متصل شده اند. در این مقاله ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توان به این هدف با کمک تانکر ۱۰۰۰۰لیتری دست یافت.

اتصال تعدادی تانکر ده هزار لیتری برای افزایش حجم ذخیره سازی تا ۳۰۰۰۰ الی ۱۰۰ هزار لیتر

  راه حل پیشنهادی به صورت خلاصه این است: تعداد کافی تانکر ده هزار لیتری پس از آماده کردن زیر سازی ، به محل مورد نظر منتقل می کنبم. بر روی همه آنها اتصالات و فیتینگهای ورودی و خروجی را نصب می کنیم. سپس به کمک لوله کشی همه فیتینگهای ورودی  را به یک شاه لوله متصل می کنیم . توجه فرمایید هر مخزن یک شیر فلکه جداگانه در ورودی داشته باشد . سپس این لوله اصلی را به ورودی آب که ممکن است از چاه و یا شبکه آب صنعتی و یا شهری باشد متصل می کنیم . در این حالت می بایست یک شیر فلکه اصلی و سپس یک شیر برقی در ابتدای مسیر شاه لوله  قرار دهیم. این شیر برقی را باید به شناور برقی که در یکی از مخازن ۱۰۰۰۰ لیتری نصب می شود متصل کنید تا از آن فرمان بگیزد تا وقتی سطح آب این مخزن ( همسطح بقیه مخازن ) کم یا زیاد شد فرمان وصل یا قطع را به شیر برقی بدهد.

اتصال تانکر 10000لیتری

  به این ترتیب سطح آب کلیه تانکرهای ۱۰۰۰۰لیتری مدیریت می شود. در ادامه تمام فیتینکهای خروجی را یه یک شاه لوله متصل می کنیم . توجه فرمایید بهتر است انشعابی که برای پمپ و مصرف کننده می رود از وسط این شاه لوله پایینی گرفته شود تا حتی الامکان به صورت یکنواخت تری مکش پمپ به خروجی مخازن منتقل شود.

  البته حالت ایده آل و در بسیاری موارد کم هزینه تر این است که خروجی هر مخزن به صورت مستقل به کولکتوری در کنار پمپ متصل شود . طول و قطر این لوله ها و تعداد زانویی آنها می بایست حتی الامکان یکسان باشد . البته لازم نیست از لوله قطوری استفاده کرد. مثلا اگر ورودی پمپ ۲ اینچ است و تعداد مخازن ۱۰ عدد می توان برای هر مخزن از لوله یک دوم اینچ استفاده کرد و آنها را به کولکتور متصل ساخت. سپس کولکتور با لوله ای با قطر کافی به قسمت ورودی پمپ متصل شود.

12,558,000 تومان
12,800,000 تومان
22,753,000 تومان
23,500,000 تومان

موضوعات مرتبط :

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
5 based on 2 votes
Brand Name
مخزن آب دات کام پلاستونیک
Product Name
تانکر ده هزار لیتری
Price
IRR 62000000
Product Availability
Available in Stock

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

گفتگوی آنلاین مخزن آب دات کام