وان حمام کمجا پلاستونیک

آب تنی و آب درمانی در منزل و داخل وان حمام علاوه بر خاصیت درمانی، تجربه ای لذت بخش و فوق العاده ای است ولی متاسفانه بسیاری از خانه ها امروزی، حمام های چندان بزرگی ندارند و اغلب فاقد وان حمامی هستند و فضای کافی برای نصب وان های سرامیکی و فایبرگلس موجود در بازار را ندارند. علاوه بر این قیمت بسیار بالای آنها نیز موجب می شود بسیاری قید خرید و استفاده از آنها را بزنند.

اما جای نگرانی نیست! چون شرکت پلاستونیک برای رفع این مشکل دو محصول با عنوان وان حمام کم جا مدل PL153 با حجم ۲۵۰ لیتر و مدل PL131 با حجم ۲۰۰ لیتر تولید کرده که تقریباً در تمامی حمام ها می توان از آن ها استفاده کرد و از درب های عمدتاً باریک حمام ها به راحتی قابل عبور است. حتی اگر حمام شما به حدی غیر عادی و کوچک است که نمی توانید از این وان های کوچک و جمع جور در حمام خانه خود استفاده کنید می توانید این وان های قابل حمل را به هرجایی نظیر بالکن، حیاط، پشت بام و یا هرجای دیگری برده و استفاده کنید و سپس آن را بردارید و در گوشه ای قرار دهید. ویژگی بارز این وان های حمام این است که پس از استفاده شما حتی نیازی به داشتن دیوار یا تکیه گاهی جهت قراردادن وان حمام ندارید و می توانید این وان را در وجه عرضی یک سمت آن بر روی هر سطحی به صورت ایستاده قرار دهید. به همین سادگی!

در ادامه با معرفی وان های حمام کمجا پلاستونیک همراه ما باشید.

وان حمام پلاستونیک

 

وان حمام کم جا پلاستونیک نیاز به نصب ندارد، سبک است و به راحتی جابه جا می شود، بدنه آن بسیار محکم است و جنس آن نیز صاف و لطیف است و از نشستن در آن و آب تنی لذت خواهی برد. یکی از اولویت های شرکت پلاستونیک پایین نگه داشتن قیمت تمام شده این محصول است تا هرکسی با هر بودجه ای بتواند آن را تهیه کند. به همین دلیل در طراحی آن نهایت دقت و مهندسی انجام شده است تا محصولی با کمترین نقص، بدون زائده، سبک و بسیار مقاوم و با قیمت پایینی تولید شود.

 

ویژگی منحصر به فرد وان کمجا پلاستونیک

خوشبختانه طراحی وان حمام کم جا پلاستونیک به گونه ای است که می توانید حتی بدون وجود تکیه گاه یا دیوار، پس از استفاده از وان حمام آن را بر روی زمین قرار دهید. به عنوان مثال در تصویر زیر وان حمام کم جا پلاستونیک مدل PL153 بدون اینکه به دیوار حمام تکیه داده شود بر روی وجه عرضی قسمتی که صاف است قرار داده شده است. در این حالت تمامی آب درون وان نیز تخلیه می شود و قطره ای از آب داخل وان باقی نمی ماند.

 

وان حمام پلاستیکی پلاستونیک

 

آیا در وان کمجا پلاستونیک جا می شوید!؟

همانطور که گفته شد وان کم جا پلاستونیک در دو مدل PL 153 و مدل PL 131 تولید می شود. در مدل PL153 یک فرد بزرگسال با ۱۸۰ سانتیمتر قد می تواند بدون خم کردن پاها از این وان به خوبی استفاده کند. فردی با این قد و قامت به راحتی میتواند به یک سمت وان تکیه دهد و پاهای خود را دراز کند. برخی از مشتریان به اشتباه تصور می کنند که باید بتوانند به صورت کاملاً دراز کش و خوابیده کف وان دراز بکشند به همین دلیل به دنبال وان حمام به اندازه قد خود هستند. این تصور اشتباه است زیرا اساساً در صورت خوابیدن کف وان امکان تنفس زیر آب بدون تجهیزات غیر ممکن است! ضمن اینکه آب داخل وان موجب سبک شدن وزن می شود و فرد روی آب می آید و نمی تواند کف وان قرار بگیرد.

روش اصولی استفاده از وان های حمامی بدین صورت است که فرد به صورت نشسته به یک سمت وان تیکه داده و پاهای خود را دراز می کند. به عنوان مثال در ویدیو زیر زیر یک فرد با قد حدود ۱۸۳ سانتی متر به راحتی درحال آب درمانی و انجام فعالیت های ورزشی درون وان حمام کمجا پلاستونیک مدل PL153 است.

 

 

برادر کوچکتر وان حمام PL153، وان حمام مدل ……. است. این وان از نظر عرض و ارتفاع تقریباً مشابه برادر بزرگتر خودش است و فقط طول آن کمتر شده است. علت طراحی این مدل به دلیل محدودیت های بعضی از حمام هاست که طول بسیار کمی دارند. در این مدل نیز یک فرد بزرگسال با قد و قامتی در حدود ۱۷۵ با خم کردن زانوها می تواند به راحتی از این وان استفاده کند.

 

آیا وان کمجا پلاستونیک از درب حمام شما عبور می کند؟

دربسیار از ساختمان ها کوچکترین و باریک ترین درب های ساختمان به حمام ها تعلق میگیرد! اما جای نگرانی نیست اگر درب حمام شما بیش از ۴۸ سانتی متر باشد به راحتی می توانید مشابه تصویر زیر وان های حمام کمجا پلاستونیک را به داخل حمام ببرید استفاده کنید و پس از استفاده در هرجایی که بخواهید آن را قرار دهید.  اگر حتی درب حمام شما کوچکتر از ۴۸ سانتی متر است به خاطر قابلیت جابه جایی و سبکی وان حمام کمجا پلاستونیک  می توانید آن را به حیاط، بالکن، پشت بام و یا هرجای دیگری انتقال بدهید و پس از استفاده آنرا بر دارید و بر روی هر سطحی قرار دهید.

نحوه و انتقال وان حمام پلاستیکی

 

خرید اینترنتی

وان حمام پلی اتیلن (پلاستیکی)

وان حمام بزرگ پلی اتیلن PL153

1,390,000 تومان
فروش ویژه
تماس بگیرید

وان حمام پلی اتیلن (پلاستیکی)

وان حمام بزرگ پلی اتیلن PL153 به رنگ آبی

1,300,000 تومان
1,446,000 تومان

وان حمام پلی اتیلن (پلاستیکی)

وان حمام بزرگسال پلی اتیلن PL153 به رنگ زرد

1,446,000 تومان