مخزن یا بشکه ترافیکی پلاستیکی ( موانع ترافیکی )

مخزن و موانع ترافیکی
مخزن و موانع ترافیکی

مخزن یا مانع ترافیکی چیست و چه کاربردی دارد؟

مخزن، منبع یا مانع ترافیکی را به احتمال زیاد در بسیاری از خیابان ها و بزرگراه ها مشاهده کرده اید. مخازن یا بشکه هایی که عمدتاً به رنگ های زرد، قرمز، سبز و آبی و به اشکال گوناگونی تولید می شوند و هدف آنها راهنمایی رانندگان و تعیین محدوده های حرکت آنها و همچنین اعلام خطر است. علاوه بر این بسیاری از این مخازن که با نام موانع ترافیکی نیز شناخته می شوند به گونه ای تولید شده اند که بتوان داخل آنها آب یا شن ذخیره سازی کرد تا درصورت انحراف و برخورد اتومبیل از شدت برخورد کاسته شود. به همین دلیل مخازن و موانع ترافیکی در کاهش تصادفات و صدمات جانی و مالی اتومبیل ها نقش زیادی دارد.

دسته بندی انواع موانع ترافیکی

موانع ترافیکی انواع مختلفی دارند و می توان با توجه به شکل و کاربرد آنها به دسته بندی های مختلفی تقسیم بندی کرد. برخی از آنها فقط برای اعلام خطر کاربرد دارند و بعضی دیگر علاوه بر اعلام خطر در کاهش شدت تصادفات موثر هستند.

استفاده از موانع ترافیکی پلاستیکی پر از آب بهترین انتخاب برای بستن یک راه یا هدایت راننده ها و عابرین پیاده به حساب می‌آید. با توجه به تطبیق پذیری و نفع اقتصادی این موانع ترافیکی می‌توان از آن ها در معلوم کردن مناطق ساخت و ساز و تغییر مکان موقت ترافیک برای راهنمایی خودروها و عابران پیاده به کار گرفته شود. محصولات ترافیکی پلاستیکی برای مدیریت ترافیک خیابان ها و بزرگراه ها، حفظ ایمنی مناطق خطرناک یا محدوده‌ی کار و در مواقع بسیارضروری به عنوان نشانه گذاری‌های موقت مورد استفاده قرار میگیرد. از این محصولات ترافیکی در هر موقعیتی و مکانی، برای جدا کردن ترافیک به سادگی و امنیت کامل برای شهروندان می‌توان استفاده کرد.

انواع موانع ترافیکی پلاستیکی

  • مانع مخروطی
  • مانع استوانه ای
  • بشکه ترافیکی
  • موانع زنجیر دار

مخزن یا مانع مخروطی ترافیکی ( کله قندی )

مخزن یا مانع ترافیکی مخروطی را می توان در محیط های باز و بسته شامل اماکن عمومی و خصوصی، مثل پارکینگ های عمومی، مقابل درب ساختمان ها، نمایشگاه های خودرو و … استفاده کرد. به دلیل نوع کاربرد مخروط ترافیکی به آن مانع کله قندی نیز گفته می‌شود و به این ترتیب که گفته شد کله قندی ترافیکی از جمله تجهیزات ترافیکی و از نوع جدا کننده ها محسوب می شود.

. مخروط های ترافيكی محصولاتی همه کاره می‌باشند، كه با انواع مختلفی از وسایل ايمنی جاده مثل مدل های مختلف موانع ترافیکی و بلوكه هاي جاده ای، زنجيرهای پلاستيکی، شبرنگ‌های ايمنی، صفحات پيام و پرچم قابلیت سازگاری دارد. کله قندی ترافیکی برحسب نیاز، در اندازه های گوناگون (از 25 سانت تا 1 متری در انواع مختلفی (کله قندی ترافیکی ژله ای،حلقه دار، قلاب دار، تاشو و …) تولید و در راه ها و جاده ها به کار گرفته می‌شوند.

مخزن یا بشکه ترافیکی

  • مناسب نصب در خروجی های پر خطر و ضربه گیر و جداسازی مسیر های خیابان ها و بزرگراه ها
  • تولید شده از مواد پلی اتیلن درجه یک
  • مقاوم در برابر تابش نور خورشید و پرتو فرابنفش
  • امکان ذخیره سازی آب یا شن به منظور کاهش شدت تصادفات
  • با افتخار تولید ایران
مخزن مانع ترافیکی با شبرنگ

بشکه ترافیکی با شبرنگ

کاشن تانک (شب رنگ ایستاده )

مانع ترافیکی نیوجرسی 2

مانع ترافیکی نیوجرسی دو متری

برای خرید و کسب اطلاعات بیشتر در مورد مخازن و موانع ترافیکی پلاستیکی می تواند با ما در تماس باشید

02144548922 (10 خط)
مخزن آب دات کام