بروزرسانی:یکشنبه, ۱۹ آذر , ۱۴۰۲

مخزن آب آنتی یو وی (UV Resistant Tank) + لیست قیمت

مخزن آب آنتی یووی uv resistant tank

مخزن آب آنتی یو وی یا منبع آب آنتی یو وی دار اصطلاحات آمیانه ای است که به مخازن آب پلی اتیلن اطلاق می شود که در لایه بیرونی بدنه آنها مقاومتی جهت مقابله با اثرات مخرب تابش نور خورشید فراهم شده است. به عبارت دیگر در تولید مخازن پلی اتیلن مقاوم در برابر پرتوهای فرا بنفش نور خورشید از ترکیباتی استفاده می شود تا پلی اتیلن مورد استفاده در تولید مخزن پلی اتیلنی دچار پوسیدگی و آسیب نشود. در ادامه متن از اثرات مخرب اشعه یو وی گفته ایم، مخزن آنتی باکتریال را معرفی کرده ایم و همچنین راهکار هایی برای مراقبت از مخزن آب در مقابل نور خورشید پیشنهاد داده ایم. ضمن اینکه لیست ابعاد و قیمت مخزن آب آنتی یو وی را نیز در خدمتتان قرار دادیم.

قرار گرفتن مخزن، منبع یا تانکر آب در معرض نور خورشید برای مدت زمان طولانی می تواند باعث ایجاد تغییرات فیزیکی و شیمیایی در بدنه مخزن آب شود. دلیل ایجاد این تغییرات اشعه یو وی و دمای بالا هستند. اما تمامی مخزن ها با یک شدت و با یک سرعت ثابت دچار تغییرات نمی شوند. جنس بدنه، کیفیت محصول، محل قرارگیری مخزن و انجام مراقبت های دوره ای در کنار شرایط آب و هوایی منطقه همگی از عوامل تاثیرگذار هستند. از میان محصول های تولیدی، مخزن های آنتی یووی (anti-UV)  مقاوم ترین محصول در برابر نور خورشید و اثرات آن هستند. البته به مرور زمان این مواد اثر خود را از دست خواهند داد و به صورت دائمی نیستند ولی وجود این مواد می تواند بیش از یک دهه مقاومت کافی در لایه بیرونی مخازن پلی اتیلنی فراهم نماید. اگر به دنبال روش های خنک نگه داشتن آب در فصل تابستان هستید، نوشته «7 روش خنک نگه داشتن مخزن آب در فصول گرم سال» را بخوانید.

 

برای مشاهده ابعاد و قیمت مخازن آب پلی اتیلن مقاوم در برابر اشعه یووی کلیک نمایید

 

اشعه یو وی چیست؟

نور خورشید در واقع مجموعه طیف نور های مرئی و نامرئی است. یکی از همین تابش های نامرئی اشعه یو وی است. یو وی که به زبان انگلیسی Ultraviolet نام دارد در زبان فارسی اشعه فرابنفش یا ماورا بنفش ترجمه شده است.

محدوده-اشعه-ماورابنفش-خورشید

اشعه یو وی که تقریبا 10% تمام امواج منتشر شده از سطح خورشید را تشکیل می دهد، به طور اتفاقی در سال 1801 توسط دانشمند آلمانی یوهان ویلهم ریتر به عنوان عامل و توضیحی برای تغییر رنگ و تیره شدن نقره با تابش نور خورشید کشف شد. اشعه یو وی توسط انسان با انجام برخی کار ها مثل جوش کاری نیز تولید می شود اما خورشید بزرگترین ساطع کننده یو وی است. اشعه یو وی بر اساس نوع، شدت تابش و مدت زمان تابش می تواند اثرات مفید یا مخرب داشته باشد. برای درک بهتر، تابش نور خورشید (UV) به انسان را در نظر بگیرید. تابش مناسب یو وی باعث رساندن مقادیر مورد نیاز ویتامین D به بدن می شود که فواید زیادی به همراه دارد. در طرف دیگر تابش شدید یا طولانی مدتش می تواند باعث ایجاد مشکلاتی مثل آفتاب سوختگی یا حتی سرطان پوست شود. تاثیر یو وی بر دیگر مواد نیز همین طور است. این اشعه معمولا برای ضدعفونی آب، مواد خوراکی، تجهیزات پزشکی و وسایل صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. اما اگر میزان و شدت تابش و همچنین مدت زمان آن طولانی شود باعث آسیب رساندن به موارد گفته شده می شود و بهداشت و کیفیت آن ها را کاهش می دهد.

مخزن آب آنتی یووی چیست و چگونه ساخته می شود؟

مخزن آب آنتی یووی به مخزنی اطلاق می شود که یک لایه ضد اشعه یووی در لایه بیرونی آن وجود داشته باشد. اشعه یو وی در صورت تابش ادامه دار اثرات مخربی بر روی مخزن می گذارد. راه حل رفع این مشکل چیزی نیست جز اضافه کردن لایه آنتی یووی به مخزن. همچنین به مخزنی که از این قابلیت برخوردار باشد، مخزن آنتی یووی گفته می شود. تولیدکنندگان محصولات پلی اتیلنی با کمک محققان در دهه 1950 و 1960 میلادی، و پس از یک دهه آزمون و خطا با افزودنی های مختلف، نهایتا به چند روش قابل اتکا با بازده بالا دست پیدا کردند.

مخزن آب آنتی یووی پلاستونیک
در لایه بیرونی تمامی مخازن آب پلی اتیلن پلاستونیک، مواد آنتی یووی استفاده شده است در نتیجه در مقابل اشعه ماورابنفش نور خورشید مقاوم است.

 

هدف از اضافه کردن لایه آنتی یووی ساده ست؛ ایجاد مانع برای جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید به سطح مخزن پلی اتیلنی. تولیدکنندگان دو انتخاب برای اضافه کردن ویژگی آنتی یووی به محصول خود دارند. در روش اول، مواد آنتی یووی با گرانول پلی اتیلن ترکیب شده و سپس ترکیب نهایی داخل قالب ریخته می شود. در این حالت محصولی که از قالب خارج می شود خودش خاصیت آنتی یووی دارد و نیاز به انجام کار دیگری نیست. در حالت دوم مخزن به طور عادی تولید می شود و بعد از خروج محصول از قالب، یک لایه مواد آنتی یووی روی مخزن اضافه می شود. انگار مخزن با یک لایه رنگ نامرئی، رنگ می شود. نحوه کار لایه آنتی یووی نیز به ماده و همچنین روش آنتی یووی بودن محصول بستگی دارد.

 

اشعه یو وی چه تاثیری بر مخزن آب می گذارد؟

مخزن، منبع یا تانکر آب نیز یکی دیگر از محصولاتی است که بر اثر تابش نور خورشید و به طور مشخص تر اشعه یو وی می تواند دچار تغییرات فیزیکی و شیمیایی شود. اندازه و شدت این تغییرات به عوامل مختلفی مثل کیفیت محصول، جنس بدنه و دیگر عوامل بستگی دارد که در ادامه متن با جزئیات بیشتری از آن ها گفته ایم. اما صرف نظر از جنس بدنه، مخزن یا تانکر از هر جنسی که باشد تحت تاثیر تابش نور خورشید قرار می گیرد مگر اینکه دارای لایه محافظتی آنتی یو وی باشد. بعد از توضیح اثرات مخرب اشعه یو وی، لایه محافظتی آنتی یو وی و ویژگی های آن را نیز بررسی می کنیم.

+ اثرات مخرب تابش نور خورشید بر مخزن پلی اتیلن و فلزی :

  1. تغییر رنگ

اولین تاثیر مخرب نور خورشید از خارجی ترین لایه آن، یعنی رنگ روی بدنه خارجی مخزن شروع می شود. در مخزن پلی اتیلنی پیوند های پلیمری از بین می رود که در ادامه باعث پریدگی رنگ دانه ها می شود. در مخزن های فلزی اشعه یو وی رنگ لایه محافطتی روی را تغییر می دهد. مخزن های فلزی با کیفیت در ابتدا براق هستند اما پس از مدت نسبتا کوتاهی رنگ ابتدا به صورت کدر و مات در می آید و در ادامه نیز کاملا تغییر می کند.

  1. خشک شدن جنس بدنه

مخزن پلی اتیلن بدون لایه محافطتی آنتی یو وی در صورت در معرض بودن نور خورشید برای مدت زمان طولانی، خاصیت انعطاف پذیری اش را از دست داده و در مقابل ضربه و شکستگی آسیب پذیر می شود. مخزن گالوانیزه فلزی نیز به طور کلی انعطاف پذیری ندارد و خشک بودن بدنه یکی از بزرگترین معایب آن می باشد.

  1. زنگ زدگی

مورد سوم زنگ زدگی یا اکسیداسیون است که تنها مختص به مخزن های فلزی می باشد. اشعه یو وی باعث ایجاد یا تسریع زنگ زدگی مخزن فلزی می شود. با زنگ زدگی لایه زینک به رنگ سفید یا خاکستری در می آید و آلیاژ دیواره مخزن که حاوی مقادیر بالایی فلز آهن است به رنگ قهوه ای یا قرمز در می آید. جدای زشت کردن شکل ظاهری مخزن، زنگ زدگی باعث نشتی ماده ذخیره شده در مخزن می شود. همچنین در صورت ذخیره کردن آب آشامیدنی و مصرفی، آب نیز از حالت بهداشتی خارج شده و استفاده از آن بیماری های گوناگون را برای مصرف کننده در پی دارد.

  1. کاهش طول عمر مفید

مخزن چه از جنس فلزی باشد چه از جنس پلی اتیلن بدون لایه آنتی یو وی، طول عمرش در صورت تابش مدت دار نور خورشید کاهش چشمگیری پیدا می کند. کاهش طول عمر مفید مخزن جدای ایجاد اختلال در آب رسانی واحد مسکونی، صنفی و تجاری، هزینه تعویض محصول را نیز تحمیل می کند.

روش های مراقبت از مخزن مقابل اشعه یووی

موثر ترین روش مراقبت از مخزن مقابل اشعه یووی، استفاده از مواد آنتی یووی است. از آنجایی که بسیاری از این مواد را نمی توان به طور دستی به مخزن اضافه کرد، پیشنهاد ما به افرادی که قصد نصب مخزن در فضای باز را دارند مخازن آنتی یووی است.
اما مخزن شما از هر جنسی که باشد، با مراقبت و نگهداری مناسب می توانید طول عمر آن را افزایش دهید. در ادامه روش های مراقبت از مخزن در مقابل اشعه یووی را می خوانید.

مقایسه اثرات یووی بر مخزن پلی اتیلن و مخزن فلزی

اشعه یووی بسته به جنس و کیفیت مخزن اثرات مختلفی می گذارد. اما به طور کلی مخزن پلی اتیلنی یا تانکر پلاستیکی نسبت به مخازن فلزی گالوانیزه مقاومت بالاتری در مقابل نور خورشید دارد؛ البته نه هر مخزن پلی اتیلنی بلکه مخزن پلی اتیلن آنتی یووی. امکان استفاده بسیاری از روش های آنتی یووی بر روی مخازن فلزی وجود ندارد و تنها محافظ مخازن فلزی همان لایه پوششی فلز روی می باشد. لایه پوششی روی، مقاومت تقریبا مناسبی در مقابل نور خورشید دارد اما بعد از گذشت مدتی این لایه از بین می رود. این در صورتی ست که در بسیاری روش ها، ماده ضد یووی با گرانول پلی اتیلن ترکیب می شود و عملا خاصیت ضد یووی بودن از بین نمی رود و یا خیلی کند اتفاق می افتد. بنابراین اگر بخواهید مخزن فلزی شما همچنان در مقابل نور خورشید مقاومت داشته باشد، باید لایه محافظتی روی را به طور دوره ای و با صرف هزینه و انرژی ترمیم کنید. این در حالتی است که مخزن پلی اتیلنی آنتی یووی نیازی به ترمیم ندارد.

مقایسه اثرات یووی مخزن پلی اتیلنی درجه یک و مخزن پلی اتیلنی بازیافتی

مخزن های پلی اتیلنی امروزه در 2 رده کیفی تولید می شوند؛ مخزن های نو و مخزن های بازیافتی. برای مخزن نو از گرانول های پلی اتیلن درجه یک و خام HDPE 3840 استفاده می شود. اما مخزن بازیافتی همانطور که از اسمش پیداست از پلاستیک بازیافتی تولید شده است. بدیهی است که مخازن بازیافتی در تمامی جنبه ها کیفیت پایین تری دارند. شکم دادن مخزن، بیرون آمدگی و تو رفتگی دیواره ها، بروز نشتی، عدم حفظ بهداشت و کیفیت آب، اضافه کردن بو و طعم نامطبوع به ماده ذخیره شده، شکستگی و عدم انعطاف پذیری مخزن همگی از مشکلات رایج مخازن بازیافتی هستند. در بحث آنتی یووی بودن مخزن نیز قضیه از همین قرار است؛ مخازن بازیافتی حتی در صورت استفاده از لایه آنتی یووی با کیفیت، که در اغلب مواقع این اتفاق نمی افتد! ،  باز هم مقاومت کمتری نسبت به مخازن پلی اتیلنی نو دارند.

آیا مخزن پلی اتیلن آنتی یو وی مناسب ذخیره سازی آب شرب است؟

برای انتخاب بهترین مخزن پلی اتیلن جهت ذخیره سازی آب شرب، باید به چند مورد توجه کنید که ویژگی آنتی یو وی بودن یکی از آن ها است. مخزن پلی اتیلنی آب آشامیدنی باید سه لایه ضد جلبک، دارای نشان سیب سلامت و نشان استاندارد، دارای ویژگی آنتی یو وی و لایه داخلی فودگرید باشد. همچنین برای تکمیل می توانید از فیلتر های پیش تصفیه نیز استفاده کنید. این فیلتر ها که قبل از مخزن آب نصب می شوند، املاح و رسوبات موجود در آب شهری را تا حدود زیادی به خود می گیرند که باعث می شود آب ورودی بهداشتی تر باشد.

ابعاد و قیمت مخزن، منبع یا تانکر آب آنتی یووی

قیمت مخزن آب آنتی یووی با توجه به شکل مخزن و تک لایه و سه لایه بودن آن متفاوت است و در بازه قیمتی 7,650,000 ریال تا 769000000 ریال متفاوت است. در جدول زیر لیست قیمت انواع مخزن آب مقاوم در برابر اشعه فرابنفش نور خورشی درا مشاهده می نمایید.

نام محصول
طول
(cm)
عرض
(cm)
ارتفاع
(cm)
قیمت

(ریال)
مخازن عمودی مخزن عمودی 2000
مخزن 80 لیتری سه لایه عمودی PL50587,680,000
مخزن 80 لیتری تک لایه عمودی PL50587,010,000
مخزن 100 لیتری سه لایه عمودی PL52759,420,000
مخزن 100 لیتری سه لایه عمودی KU50739,060,000
مخزن 100 لیتری تک لایه عمودی PL52757,690,000
مخزن 150 لیتری سه لایه عمودی PL558511,820,000
مخزن 150 لیتری تک لایه عمودی PL
558510,130,000
مخزن 220 لیتری سه لایه عمودی PL
6010217,070,000
مخزن 220 لیتری سه لایه عمودی KU669616,420,000
مخزن 220 لیتری تک لایه عمودی PL
6010214,220,000
مخزن 350 لیتری سه لایه عمودی PL
6613221,130,000
مخزن 350 لیتری سه لایه عمودی KU
6613220,320,000
مخزن 350 لیتری تک لایه عمودی PL 6613218,180,000
مخزن 400 لیتری سه لایه عمودی KU
7912121,110,000
مخزن 500 لیتری سه لایه عمودی PL
8511926,770,000
مخزن 500 لیتری سه لایه عمودی KU
8412925,790,000
مخزن 500 لیتری تک لایه عمودی PL
8511924,690,000
مخزن 550 لیتری سه لایه عمودی PL
7217030,460,000
مخزن 550 لیتری تک لایه عمودی PL 7217026,000,000
مخزن 600 لیتری سه لایه عمودی بلند KU7118532,290,000
مخزن 750 لیتری سه لایه عمودی KU9413732,580,000
مخزن 800 لیتری سه لایه عمودی بلند PL7919343,470,000
مخزن 800 لیتری تک لایه عمودی بلند PL7919339,529,000
مخزن 900 لیتری سه لایه کروی PL
13313248,920,000
مخزن 900 لیتری تک لایه کروی PL
13313243,930,000
مخزن 1000 لیتری سه لایه عمودی (کوتاه) PL
10914545,190,000
مخزن 1000 لیتری تک لایه عمودی (کوتاه) PL10914542,400,000
مخزن 1000 لیتری سه لایه عمودی (بلند) PL 8821249,860,000
مخزن 1000 لیتری سه لایه عمودی (بلند) KU9020848,000,000
مخزن 1000 لیتری سه لایه عمودی کوتاه آبانو 109145تماس
مخزن 1000 لیتری تک لایه عمودی (بلند) PL
8821248,330,000
مخزن 1100 لیتری سه لایه عمودی KU10516349,940,000
مخزن 1500 لیتری سه لایه عمودی PL 12117264,480,000
مخزن 1500 لیتری سه لایه عمودی KU
12316462,100,000
مخزن 1500 لیتری تک لایه عمودی PL 12117262,030,000
مخزن 1500 لیتری عمودی بلند سه لایه PL 10820065,430,000
مخزن 1500 لیتری عمودی بلند تک لایه PL 10820063,350,000
مخزن 2000 لیتری سه لایه عمودی PL 13218877,920,000
مخزن 2000 لیتری سه لایه عمودی بلند PL11323777,920,000
مخزن 2000 لیتری سه لایه عمودی KU13018475,000,000
مخزن 2000 لیتری تک لایه عمودی PL 13218876,790,000
مخزن 2000 لیتری تک لایه عمودی بلند PL 11323776,790,000
مخزن 3000 لیتری سه لایه عمودی PL 153208121,100,000
مخزن 3000 لیتری سه لایه عمودی بلند PL 136246121,100,000
مخزن 3000 لیتری تک لایه عمودی بلند PL 136246120,860,000
مخزن 3000 لیتری سه لایه عمودی KU154205116,390,000
مخزن 3000 لیتری تک لایه عمودی PL 153208120,860,000
مخزن 4000 لیتری سه لایه عمودی PL 183185152,160,000
مخزن 4000 لیتری تک لایه عمودی PL 183185149,320,000
مخزن 4000 لیتری سه لایه عمودی PT 177195168,980,000 *
مخزن 4000 لیتری سه لایه عمودی بلندPT 157248166,470,000 *

مخزن 5000 لیتری سه لایه عمودی(کوتاه) PL
222160192,080,000
مخزن 5000 لیتری تک لایه عمودی(کوتاه) PL 222160188,990,000
مخزن 5000 لیتری سه لایه عمودی(بلند) PL 188225198,300,000
مخزن 5000 لیتری تک لایه عمودی (بلند) PL 188225192,560,000
مخزن 5000 لیتری سه لایه عمودی بلند KU170250184,980,000
مخزن 6000 لیتری سه لایه عمودی PL
222190221,930,000
مخزن 6000 لیتری تک لایه عمودی PL 222190212,990,000
مخزن 7500 لیتری سه لایه عمودی KU
220240268,940,000
مخزن 8000 لیتری سه لایه عمودی PL
195295299,620,000
مخزن 8000 لیتری تک لایه عمودی PL
195295290,930,000
مخزن 10000 لیتری سه لایه عمودی PL 255235 377,690,000
مخزن 10000 لیتری عمودی بلند سه لایه 210342 421,420,000 *
مخزن 10000 لیتری سه لایه عمودی KU250250 348,570,000
مخزن 10000 لیتری تک لایه عمودی PL 255235 403,900,000
مخزن 15000 لیتری سه لایه عمودی PT 256340 608,850,000 *
مخزن 15000 لیتری سه لایه عمودی PL 255325 559,310,000
مخزن 15000 لیتری تک لایه عمودی PL255325 540,080,000
مخزن 20000 لیتری سه لایه عمودی PL 290340 705,990,000
مخزن 20000 لیتری تک لایه عمودی PL 290340 671,330,000
مخزن 30000 لیتری سه لایه و تک لایه عمودی 305453تماس بگیرید
مخزن عمودی ۴۰۰۰۰ لیتری پلی اتیلن سفارشی292670تماس بگیرید
مخزن عمودی ۴۰۰۰۰ لیتری پلی اتیلن سفارشی292670تماس بگیرید

مخزن پلی اتیلن افقی مخزن افقی
مخزن 70 لیتری سه لایه افقی PL

7144
48
9,260,000
مخزن 70 لیتری تک لایه افقی PL
714448 6,390,000
مخزن 100 لیتری سه لایه افقی PL
735458 9,420,000
مخزن 100 لیتری تک لایه افقی PL
7354588,350,000
مخزن 200 لیتری سه لایه افقی PL 99606819,050,000
مخزن 200 لیتری تک لایه افقی PL
99606815,530,000
مخزن 250 لیتری سه لایه افقی PL 112627020,170,000
مخزن 250 لیتری تک لایه افقی PL 112627017,170,000
مخزن 300 لیتری سه لایه افقی PL
105707721,280,000
مخزن 300 لیتری سه لایه افقی KU
103697820,470,000
مخزن 300 لیتری تک لایه افقی PL 105707717,630,000
مخزن 400 لیتری سه لایه افقی PL
124707725,670,000

مخزن 400 لیتری تک لایه افقی PL
124707722,730,000
مخزن 500 لیتری سه لایه افقی PL
135798632,490,000
مخزن 500 لیتری سه لایه افقی KU 133758931,270,000
مخزن 500 لیتری سه لایه افقی آبانو 1367988تماس
مخزن 500 لیتری تک لایه افقی PL 135798625,960,000
مخزن 700 لیتری سه لایه افقی PL 171819143,860,000
مخزن 700 لیتری تک لایه افقی PL 171819140,740,000
مخزن 750 لیتری سه لایه افقی PL
155909844,910,000
مخزن 750 لیتری تک لایه افقی PL
155909842,800,000
مخزن 800 لیتری سه لایه افقی KU
170889541,790,000
مخزن 1000 لیتری سه لایه افقی PL
16810011053,390,000
مخزن 1000 لیتری سه لایه افقی KU
1659810951,370,000
مخزن 1000 لیتری سه لایه افقی آبانو
168100110تماس
مخزن 1000 لیتری تک لایه افقی PL
16810011049,010,000
مخزن 1000 لیتری با درب قفل دار
168100110-
مخزن 1200 لیتری سه لایه افقی KU
16610311457,030,000
مخزن 1500 لیتری سه لایه افقی PL
20211011671,930,000
مخزن 1500 لیتری سه لایه افقی KU 19111412176,200,000

مخزن 1500 لیتری سه لایه افقی آبانو 202114116تماس
مخزن 1500 لیتری تک لایه افقی PL 20211011674,280,000
مخزن 2000 لیتری سه لایه افقی PL
20212413598,580,000
مخزن 2000 لیتری سه لایه افقی KU
21312012594,900,000
مخزن 2000 لیتری سه لایه افقی آبانو
202124135تماس
مخزن 2000 لیتری تک لایه افقی PL 20212413594,550,000
مخزن 3000 لیتری سه لایه افقی PL
240140152146,650,000
مخزن 3000 لیتری سه لایه افقی KU
236141152141,170,000
مخزن 3000 لیتری تک لایه افقی PL 240140152143,550,000
مخزن 4000 لیتری سه لایه افقی PL 250159170208,110,000
مخزن 4000 لیتری تک لایه افقی PL
250159170202,950,000
مخزن 5000 لیتری سه لایه افقی PL
245180190277,910,000
مخزن 5000 لیتری سه لایه افقی KU
230175188ناموجود
مخزن 5000 لیتری تک لایه افقی PL
245180190247,859,000
مخزن 8000 لیتری سه لایه افقی 320205210تماس
مخزن 10000 لیتری سه لایه افقی 350210220تماس
مخزن 10000 لیتری سه لایه افقی PT 360197219549,200,000*
مخزن ۱۰۰۰۰ لیتری افقی سفارشی450225160تماس
مخزن ۱۵۰۰۰ لیتری افقی سفارشی650225160تماس
مخزن ۱۵۰۰۰ لیتری افقی سفارشی650225160تماس
مخزن بیست هزار ۲۰۰۰۰ لیتری افقی سفارشیPLH500500255235تماس
مخزن بیست هزار ۲۰۰۰۰ لیتری افقی سفارشیPLH850850255160تماس
مخزن 7500 لیتری افقی مادولار360190200تماس
مخزن 10000 لیتری افقی مادولار470190200تماس
مخزن 15000 لیتری افقی مادولار720190200تماس
مخزن 20000 لیتری افقی مادولار960190200تماس
مخزن 30000 لیتری افقی مادولار1500190200تماس
مخزن 50000 لیتری افقی مادولار ---تماس
انواع مخازن ذخیره اسید
+مواد شیمیایی خورنده
---تماس
مخازن زیر پلهمخزن زیر پله
مخزن 500 لیتری سه لایه زیرپله KU128889537,800,000
مخزن 500 لیتری سه لایه زیرپله PL129817741,800,000
مخزن 500 لیتری تک لایه زیرپله KU128889535,190,000
مخزن 1000 لیتری سه لایه زیرپله PL 1709010567,100,000
مخزن 1000 لیتری تک لایه زیرپله PL 1709010558,220,000
مخزن 1500 لیتری سه لایه زیرپله PL
20410212085,830,000
مخزن 1500 لیتری تک لایه زیرپله PL
20410212080,680,000
تانکر مادولار 30000 لیتری افقی1400180200تماس
---*
مخازن قابل دفن---تماس
مخازن مکعبی و کتابیمخازن مکعبی و کتابی
مخزن 100 لیتری سه لایه مکعبی KU42427111,100,000
مخزن 230 لیتری سه لایه مکعبی کتابی PL6040125 22,280,000
مخزن 230 لیتری تک لایه مکعبی کتابی PL6040125 21,270,000
مخزن 500 لیتری سه لایه مکعبی کتابی PL14250110 35,420,000
مخزن 500 لیتری سه لایه مکعبی کتابی KU13148120 34,460,000
مخزن 500 لیتری تک لایه مکعبی کتابی PL14250110 31,710,000
مخزن 800 لیتری سه لایه مکعبی PL1709070 53,690,000
مخزن 800 لیتری تک لایه مکعبی PL 1709070 51,060,000
مخزن 1000 لیتری سه لایه مکعبی افقی 18510269 70,800,000 *
مخزن 1000 لیتری سه لایه مکعبی کتابی PL16362140 67,290,000
مخزن 1000 لیتری سه لایه مکعبی کتابی KU14365192 65,560,000
مخزن 1000 لیتری تک لایه مکعبی کتابی PL
16362140 58,520,000
مخزن 1400 لیتری سه لایه مکعبی کتابی PL17269187 88,040,000
مخزن 1500 لیتری سه لایه مکعبی افقی
21111484 97,270,000*
مخزن 2000 لیتری مکعبی افقی سه لایه PL22712585 117,700,000
مخزن 2000 لیتری تک لایه مکعبی افقی PL
22712585 114,400,000
مخزن 2000 لیتری سه لایه مکعبی کتابی PL 21570200 123,100,000
مخزن 2000 لیتری تک لایه مکعبی کتابی PL21570200 114,170,000
مخازن پلی اتیلن ته قیفیمخازن پلی اتیلن قیفی و ته قیفی
مخزن قیفی 200 لیتری سه لایه PL7486 21,635,000
مخزن قیفی 200 لیتری تک لایه PL748618,570,000
مخزن قیفی 500 لیتری سه لایه PL74161 40,510,000
مخزن قیفی 500 لیتری تک لایه PL74161 32,410,000
مخزن قیفی 1000 لیتری سه لایه PL133127 62,610,000
مخزن قیفی 1000 لیتری تک لایه PL133127 50,900,000
مخزن قیفی 1500 لیتری سه لایه PL133167 87,220,000
مخزن قیفی 1500 لیتری تک لایه PL133167 78,460,000
مخزن قیفی 2000 لیتری سه لایه PL133208 104,080,000
مخزن قیفی 2000 لیتری تک لایه PL133208 96,860,000
مخزن قیفی 3000 لیتری تک لایه PL158237 154,400,000*
مخزن قیفی 5000 لیتری سه لایه PL179269215,180,000
مخزن قیفی 5000 لیتری تک لایه PL179269204,530,000
مخزن قیفی 10000 لیتری تک لایه233327 450,150,000 *
سپتیک تانک سپتیک تانک
سپتیک تانک 5000 لیتری پلی اتیلنی250190200تماس
سپتیک تانک 7500 لیتری پلی اتیلنی360190200تماس
سپتیک تانک 10000 لیتری پلی اتیلنی480190200تماس
سپتیک تانک 15000 لیتری پلی اتیلنی720185200تماس
سپتیک تانک 20000 لیتری پلی اتیلنی960185200تماس
مخزن تصفیه فاضلاب مادولار---تماس
مخازن چربی گیر سپتیک تانک
مخزن 5000 لیتری چربی گیر250185200تماس
مخزن 7500 لیتری چربی گیر360185200تماس
مخازن انبساط شوفاژخانه
مخزن انبساط
انبساط 80 لیتری فوم دار 505811,900,000
انبساط 100 لیتری فوم دار 527514,030,000
انبساط 150 لیتری فوم دار 558517,310,000
انبساط 220 لیتری فوم دار 6010223,270,000
انبساط 350 لیتری فوم دار 6913229,310,000
مخزن 20000 لیتری عمودی-265420تماس
انواع وان حمام پلاستیکی وان حمام پلاستیکی
وان حمام کوچک PL1331266966-4619,770,000
وان حمام بزرگ PL1531537558-4821,140,000
وان حمام بزرگ PL1581586967-46تماس
وان حمام بزرگ PT1601607439تماس
انواع وانوان
وان 60 لیتری PL 7373176,810,000
وان 100 لیتری KU 6767409,840,000

وان 100 لیتری PL 9755269,840,000
وان 150 لیتری KU
99694113,770,000
وان 200 لیتری KU
100685115,820,000
وان 200 لیتری PL
98665115,820,000
وان 300 لیتری KU
165953120,190,000
وان 500 لیتری PL138846334,360,000
وان 500 لیتری KU144896134,360,000
وان 700 لیتری KU1481007938,940,000
وان 800 لیتری PL
1221167846,350,000
وان 1000 لیتری KU
2111007148,910,000
وان 1000 لیتری PL2101106748,910,000
وان 1300 لیتری KU2121227973,310,000
وان 1500 لیتری PL2131159176,360,000
وان 2000 لیتری PL24813587110,280,000
وان 2400 لیتری PT28718360124,350,000
وان 2500 لیتری PT246100100136,340,000
وان 4000 لیتری PT260124124218,720,000
وان 4000 لیتری کرکره ای261126129تماس
حفاظ فلزی وان---تماس
مخازن بیضیمخازن پلی اتیلن بیضی
مخزن بیضی 500 لیتری سه لایه146976036,160,000
مخزن بیضی 1000 لیتری سه لایه1691277655,970,000
مخزن بیضی 2000 لیتری تک لایه22514991103,930,000
مخزن بیضی 3000 لیتری سه لایه253163114154,700,000
مخزن بیضی 5000 لیتری سه لایه286192136285,200,000
مخازن نیسانیمخازن پشت نیسانی
مخزن نیسانی ۲۰۰۰ لیتری بی رنگ PL16515512511,880,000
مخزن نیسانی ۲۰۰۰ لیتری سه لایه PL16515512512,320,000
مخزن نیسانی ۲۰۰۰ لیتری بی رنگ PT180162120تماس
مخزن نیسانی ۲۰۰۰ لیتری گازسوز بی رنگ PT173157129تماس
مخزن نیسانی ۲۰۰۰ لیتری سفید / آبی PT21015195تماس
مخزن نیسانی ۲۰۰۰ لیتری بلند بی رنگ PT182156133تماس
مخزن نیسانی ۲۰۰۰ لیتری گازسوز سه لایه PT173157129تماس

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.