slidesho-backgroundjadid

Genel plastonic

    Tatlı su stratejik bir emtia haline doğal kaynaktır. Arz ve içme suyu ve bölgedeki sanitasyon dağılımında artan zorluk neden, özellikle gelişmekte olan ülkelerde, birçok ilde nüfus yoğunluğu artan haline gelmiştir.

    Kentsel altyapı, su ve (örneğin su arıtma ve su şebekeleri gibi) sanitasyon birçok alanda nüfus artış hızı arasındaki uyumsuzluk, araştırma ve optimizasyon teknikleri yatırım önemi temiz su sağlamak ve tüketim yerinde saklanan yanı sıra yerli atık su arıtma daha belirgindir. Misyonu plastonic şirket tasarım ve mühendislik sistemleri, yağmur suyu toplama, su depolama tankları ve Pis Su Arıtma belirlenen rezervuar yatırım ve 1384 yılından bu yana rotomolding sektöründe yatırım yapmıştır.

  Şimdi plastonic iç pazarın bir parçası yanı sıra başarılı üretim ve İran ve Orta Doğu Rvtvmvldyng sektöründe büyük üreticilerinden biri olarak yıllık rotomolding sanayi başına 2500 ton üretim kapasitesi, fazla 10 yıl, ihracatçı komşu ülkelere Polietilen tanklar, Orta Asya ve Kafkasya (bazı müşterilerimiz tanıtımı). Tüm ürünler 3840 üretilen polietilen Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanır. Yanı sıra Gıda ve İlaç PE koymaya uygun America (FDA) tarafından bilinen ve onaylanmış olarak dünyada polietilen notu.

    Bu plastonic alışveriş kolay, hızlı yapmak ve sevgili sağlamak için güvenli kendi ürünlerinin daha iyi dağılımını sağlarken kaliteli ürünler üretmek yanında, uluslararası standartlara uymak zorundadır. Bu bağlamda, 93 başında sağlanan mağaza ve telefon yöntemleri (02144548922 02144541375) fabrika doğrudan satın alabilirsiniz çünkü. Birçok ülkenin bölgelerinde yanı sıra ulaşım ve 1000 litre toplam hacmi ile plastik sıhhi tankların teslimi de ücretsizdir. Tüm ürünlerimiz 2 yıl garanti ve 10 yıl satış sonrası hizmet gereksinimleri var. Bu şirketin tankları tüm Sağlık Bakanlığı ve tüm ürünlerin ruhsatlı polietilen gıda gradlı imal yanı sıra ulusal standartlara sahip olduğu unutulmamalıdır.

20 10000 litreye kadar çeşitli hacimlerde ürünleri ve lavabo ve rezervuarların mevcut aralığın sonunda şirket üretilmektedir olduğu not edilmelidir. Uluslararası forumlarda aktif katılım, sanayinin küresel standartlara uygun üretim, modern makine kullanımı, kalifiye insan gücü ve verimli ve kalite sistem belgelendirme ISO9001 yarar: 2008 ve ISO 14001: 2004 ve ISO18001: 2007 ve ISO10001: 2004 ve ulusal standart İran’da plastik kaplar üretiminde kalite yeni tanımına yol açtı.
Kalite ve her alanda sürekli iyileştirme şirketin taahhüt ülkede bu sektörde lider olmasına rağmen, genç plastonic neden oldu. Onlarca ürün ve şirket hizmetlerinden yararlanacak İran ve komşu ülkelerde konut ve sanayi binlerce daha vardır geniş ve çeşitlidir.

Su Deposu ve su kaynaklarının ve sıvı polietilen üretmek Şirket Plastvnyk çabaları boyut ve hacim olarak farklı sevgili vatandaşlar olması gerektiğini koymaya uygun. Sağlık Bakanlığı tarafından ulusal standarda onaylı poli etilen gıda gradlı tüm tanklarda bahsedildiği gibi yapılır. Hijyenik kadın tank ve tek kat olarak gıda çeşitliliği ile uyumlu, iki kat, üç tabaka üretilmektedir. Özel durumlarda ve farklı renkler ve çok katmanlı (üç kat) ve köpük özelleştirilmiş müşteri siparişleri ile üretilmektedir.

LÜTFEN DİKKAT

Amirabad limanı yakınlarında bir numara fabrika (Hazar Denizi) yer almaktadır ve Türkmenbaşı limanı yakınlarında iki numara fabrika var. 100 km sınır Incheboron. İran ve Türkmenistan arasında yer alan.

 

Aşağıdaki gibi sıhhi su depolama tanklarının aşağıdaki özeti tanıtıldı:

Yatay rezervuarlar

Yüksek kısıtlaması uygulanır mekanlarda düşük yüksekliğe sahip tanklar. (Büyüklük ve fiyatı)

 Dikey Tanklar

Tanklar yüksek kısıtlaması uygulanabilir olmadığında yerlerde en düşük seviyesine işgal. (Büyüklük ve fiyatı)

Olgular küp ve kitap

       275 litre, 1000 litre ve 2000 litre küp hacmindeki tanklar kitap üretilmektedir. Her üç model sevgili vatandaşlar cevaplamak için kullanılabilir en az önemli depolama alanını işgal özel geometri ile en az 70 cm genişliğinde. (Boyut ve fiyatı)

Yatay Modül dolaplar

Bir sanayi ve balıkçılık

     Onlar hiçbir renk ile tek katmanlı üretilir var. Bu ürünler hijyenik gıda sanayi ve göletler kullanıcı olarak balıkçılığa metal gerek kalmadan desteklenir. Anti-korozyon polietilen metal kaplama yöntemleri üye var, özellikle de sanayide küçük havuzlar açtı. (Büyüklük ve fiyatı)

Tek katlı tankları:

   Bu tanklar renksiz veya renkli müşteri ihtiyaçlarına göre üretilebilir.

Uygulama: içme suyu ve yiyecek ve kimyasal her türlü depolama (paslanmaz çelik) değiştirmeye

Iki kat vakaları:

   Iç tabaka ve renksiz veya beyaz renkli tankların dış tabaka. Çünkü renk katmanın az ışık tankı içine nüfuz olduğunu.

Uygulama: içme suyu ve yiyecek ve kimyasal her türlü depolama (paslanmaz çelik) değiştirmeye

Üç tabakadan vakaları:

   Tank üç farklı katmana sahiptir. İç ve dış tabaka, tipik olarak tankın içine ışığın beyaz ve siyah emici tabakadır. Bu tanklarda depolanan sıvının kimyasal bileşimine güneş ışığı ve ultraviyole ışınlarının zararlı etkilerini önleyerek, su depolama tankında yosun oluşumunu ve büyümesini önleme ek olarak açıktır.

Uygulama: içme suyu ve yiyecek ve ışık kimyasal duyarlılığı depolanması

Köpük tankları:

   daha uzun bir zaman sabiti.

Uygulama: Onlar dondurma ve sıcaklık değişimlerine karşı korumak için gereken içme suyu ve gıda depolama.

   Daha yoğun sıvılar için bir duvar kalınlığına (örneğin su) yakın yoğunluğa sahip sıvılar için tasarım ve depolama tanklarının inşaat süreci için, bu yüzden kullanılan (kalınlığında) Özel tankların olarak kabul edilir. Bu gibi durumlarda, satış departmanı ile irtibata geçiniz.

whatsapp
989128264136+

viber

989120303128+