بروزرسانی:یکشنبه, ۲۶ فروردین , ۱۴۰۳

7 نکته طلایی پیش از خرید تانکر ده هزار لیتری

تانکر ده هزار لیتری

1- آیا این حجم آب ذخیره برای شما کافی است؟ آیا ماده ای به غیر از آب را داخل این مخزن 10000 لیتری ذخیره می کنید؟

در خصوص مایعات به غیر از آب پیشنهاد می کنیم قبل از خرید و ثبت سفارش با کارشناسان شرکت مشورت نمایید. برای ذخیره آب در قدم نخست مطمئن شوید که آیا حجم آب ذخیره شده در این تانکر ده هزار لیتری برای شما کفایت می کند. در ادامه به چند مثال در این خصوص توجه فرمایید:

پروژه ساختمانی: به عنوان مثال این مخزن برای آب ذخیره پشت پمپ یک مجتمع مسکونی 20 تا 40 واحدی کفایت می کند.
آبیاری باغ و فضای سبز : این تانکر ده هزار لیتری برای آبیاری هفتگی حدود 200 اصله نهال کفایت می کند. به عبارت دیگر 50 لیتر آب برای هر نهال در یک هفته
آتشنشانی : مطابق دستورالعمل آتشنشانی در منطقه شهری مورد نظر

خرید تانکر ده هزار لیتری پلی اتیلن
خرید تانکر ده هزار لیتری پلی اتیلن

2-محل استقرار مخزن با ابعاد مخزن سازگار است؟

بررسی سازگاری ابعاد مخزن ( قطر 255 و ارتفاع 235 سانتیمتر ) با محل نصب یکی از مهمترین کارها در انتخاب مخزن ده هزار است.

3-آیا درب یا گلوگاهی باریک در مسیر انتقال تانکر ده هزار لیتری مانع محل آن به محل نصب نمی شود؟

سازگاری ابعاد محل نصب به تنهایی برای انتخاب یک مخزن 10000 لیتری کفایت نمی کند. طبیعتا باید راهی برای انتفال این مخزن آب به محل نصب وجود داشته باشد.

4-محل نصب مخزن از زیر سازی مناسب برخوردار است؟

   کف و سطح محل نصب مخزن ده هزار لیتری می بایست یکدست و کاملا صاف و مستحکم باشد. با توجه به وزن مخزن و آب داخل آن که کمی بیشتر از 10 تن خواهد شد می بایست از استحکام کافی برخوزدار باشد. پیشنهاد می کنیم یک لایه بتن مگر به ضخامت 10 سانتیمتر در روی زمین بکر یا کوبیده شده ایجاد کنید و سپس سطح آن را با سیمان لیسه کشی شده و یا موزاییک بپوشانید.

نکته : یکی از مشتریان مخزن آب دات کام راه حل را پیشنهادی  را به ما معرفی کردند: ایشان به ضخامت 10 تا 20 سانتیمتر در ابعاد مثلا 260 در 260 به صورت دستی باغچه خود را خاک برداری کردند و  داخل آن را با ماسه بادی کاملا پر ساختند. پس از کوبیدن ماسه ها ، سطح ماسه بادی را به کمک شمشه بنایی و تزار کاملا صاف و یکدست کردند  و بدون به هم خوردن یکنواختی سطح نرم ماسه ای ، مخزن ده هزار لیتری را روی آن با سردادند. مشکلی که ممکن است در این حالت پیش بیاید این است که اگر به هر دلیلی مخزن به صورت پیاپی و مکرر سرریز آب داشته باشد به مرور زیر سازی آسیب خواهد دید و کف محل نشستن مخزن ممکن است از تراز خارج شود. البته از سال 1390 تا کنون برای مخزن ایشان مشکلی پیش نیامده است.

یکی دیگر از مشتریان بعد از صاف و یکنواخت نمودن سطح خاک باغچه (با کمک شمشه بنایی و تراز ) بدون سیمان کاری صرفا به چیدن موزاییک روی زمین اکتفا کردند. مخزن 10 هزار لیتری ایشان هم قریب به ده سال است که بدون مشکل در یک باغ در حال استفاده می باشد..

5- فیلتر پیش تصفیه برای حذف گل و لایی نصب کنید :

برای جلوگیری از رسوب گل و لایی و زنگ آهن داخل لوله های شهری نسبت به نصب فیلتر و پیش تصفیه در ورودی مخزن پلی اتین 10000 اقدام کنید. با این کار بی نیاز می شوید از نظافت سالانه و یا دو سالانه مخزن آب ده هزار لیتری

6-اگر فیتینگ تانکر ده هزار لیتری از قبل نصب شده در حین تخلیه مخزن دقت فرمایید تا ضربه ای به فیتینگها وارد نشود.

7- برای آشنایی با روشهای حمل و تخلیه مخزن 10 هزار لیتری حتمی مقاله چرا تانکر ده هزار لیتری پلی اتیلن مخزن آب دات کام را بخریم؟ را بخوانید (کلیک کنید ).

.

تخفیف!
39,780,000 تومان
تخفیف!
41,040,000 تومان
تخفیف!
72,900,000 تومان
تخفیف!
75,600,000 تومان
Summary
7 نکته طلایی که باید پیش از خرید تانکر ده هزار لیتری بدانبم
Article Name
7 نکته طلایی که باید پیش از خرید تانکر ده هزار لیتری بدانبم
Description
1- آیا این حجم آب ذخیره برای شما کافی است؟ آیا ماده ای به غیر از آب را داخل این مخزن 10000 لیتری ذخیره می کنید؟ 2-محل استقرار مخزن با ابعاد مخزن سازگار است؟ 3-آیا درب یا گلوگاهی باریک در مسیر انتقال تانکر ده هزار لیتری مانع محل آن به محل نصب نمی شود؟ 4-محل نصب مخزن از زیر سازی مناسب برخوردار است؟ 5- فیلتر پیش تصفیه برای حذف گل و لایی نصب کنید. 6-اگر فیتینگ ها از قبل نصب شده اند در حین حمل و جابجایی دقت فرمایید تا ضربه ای از آن محلها وارد نشود . 7- برای آشنایی با روشهای حمل و تخلیه مخزن 10 هزار لیتری حتمی مفاله چرا تانکر ده هزار لیتری پلی اتیلن مخزن آب دات کام را بخریم؟ را بخوانید (کلیک کنید ).
Author
Publisher Name
مخزن آب دات کام
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *