لیست قیمت مخزن آب، منبع آب و تانکر 10000 لیتری پلاستیکی

 

تماس بگیرید
تماس بگیرید

مخازن پلاستیکی 10000 لیتر

مخزن اسید 10000 لیتری عمودی بی رنگ

تخفیف!
قیمت اصلی 45,600,000 تومان بود.قیمت فعلی 41,040,000 تومان است.
تخفیف!
قیمت اصلی 44,200,000 تومان بود.قیمت فعلی 39,780,000 تومان است.

جدول ابعاد مخزن آب، منبع آب و تانکر 10000 لیتری مخزن آب دات کام

 

نام محصولطول(cm)عرض/ قطر(cm)ارتفاع(cm)
مخزن 10000 لیتری عمودی*255235

 

مخزن آب، منبع آب و یا تانکر 10000 لیتری پلاستیکی در بازار مخازن ایران با نام هایی همچون مخزن آب 10000 لیتری پلی اتیلن، منبع آب 10000 لیتری پلاستیکی و تانکر 10000 لیتری پلاستیکی نیز شناخته می شود. پس هرکجا که این اسامی را شنیدید بدانید تمامی آنها یک محصول هستند و از پلی اتیلن برای تولید آنها استفاده شده است.

پیش از خرید مخزن یا منبع 10000 لیتری پلاستیکی بهتر است پاسخ پرسش های زیر را بدانید:

مخزن 10000 لیتری مخزن آب دات کام برای چند واحد مناسب است؟

اگر مشکلاتی مثل فشار کم آب و یا قطعی های مکرر آب ندارید، حجم استاندارد اعلام شده توسط شرکت آب و فاضلاب استان تهران، 250 لیتر به ازای هر واحد است. برای مثال اگر ساختمان شما 4 واحد دارد، مخزن 10000 لیتری مناسب شماست. اما اگر قطعی های مکرر و فشار پایین آب دارید این حجم افزایش پیدا می کند. همچنین بسیاری از ساختمان ها از یک مخزن برای ذخیره آب آشامیدنی و آب آتش نشانی استفاده می کنند که در این حالت نیز حجم مورد نیاز افزایش پیدا می کند. جدول پایین حجم تقریبی مورد نیاز شما را تعیین می کند اما می توانید هر روزه با شماره …. تماس بگیرید و از مشاوران فروش ما مشورت بگیرید.

وضعیت آبرسانی بدون قطعی آب قطعی آب دوره ای یا کوتاه قطعی آب مکرر یا طولانی
مخزن 10000 لیتری پلاستیکیمناسب برای 40 واحد مسکونیمناسب برای 30 واحد مسکونیمناسب برای 20 واحد مسکونی

تفاوت مخزن آب 10000 لیتری سه لایه با تک لایه در چیست؟

فرق مخزن آب 10000 لیتری سه لایه با تک لایه یکی از اصلی ترین پرسش های مشتریان گرامی است. مخزن 10000 لیتری تک لایه پلاستیکی و مخزن سه لایه پلاستیکی از لحاظ دوام و ضخامت دیواره ها با یکدیگر تفاوتی ندارند اما هر یک برای کاربری های بخصوص خود مناسب هستند.

مخزن 3 لایه دارای یک لایه میانی مشکی رنگ است که مانع عبور نور خورشید می شود. از همین رو امکان رشد جلبک و باکتری درون مخزن وجود ندارد. برای همین ویژگی است که مشاوران مجموعه مخزن آب، مخزن 3 لایه را برای ذخیره آب آشامیدنی و مصرفی پیشنهاد می دهند. آب آشامیدنی در مخازن 3 لایه کیفیت و بهداشت خود را از دست نمی دهد. همچنین در این مخازن مزه، بو و رنگ آب تغییر نمی کند و شما همیشه به آب گوارا و تمیز دسترسی خواهید داشت. به همین دلیل در صورتی که می خواهید اقدام به ذخیره سازی و استفاده از آب شرب نمایید از مخزن آب 10000 لیتری سه لایه ضد جلبک استفاده نمایید.

مخزن 10000 لیتری تک لایه فاقد لایه میانی مشکی رنگ است و نمی تواند مانع عبور نور خورشید باشد. مخازن تک لایه 2 کاربرد اساسی دارند؛
1- برای ذخیره سازی مواد شیمیایی همچون اسید ها یا سوخت ها مانند گازوئیل، نوع تقویت شده مخازن تک لایه مورد استفاده قرار می گیرد.

2- در برخی مصارف مشاهده و بررسی مرتب سطح مایع ذخیره شده از خارج مخزن ضروری است. در این شرایط نیز پیشنهاد مشاوران، مخزن تک لایه مخزن آب دات کام است.

مخازن تک لایه ویژگی فوق را ندارند ولی در عوض در بعضی از مصارف نیاز است از بیرون مخزن بتوان سطح مایع ذخیره شده در داخل مخزن را مشاهده کرد. به همین دلیل برای این گونه مصارف در صورتی که مایع ذخیره شده حساسیتی به نور خورشید نداشته باشد انتخاب مناسب تری است و همچنین از قیمت کمتری نسبت به مخازن سه لایه برخوردار است.

دلیل تنوع بالای قیمت مخزن آب 10000 لیتری در بازار چیست؟

مانند هر محصول دیگری، مخزن یا منبع های آب نیز در درجه کیفیت های متفاوتی تولید می شوند. به طور کلی عواملی که روی قیمت مخزن ها تاثیر می گذارند عبارتند از؛ کیفیت گرانول پلی اتیلن اولیه، دست اول یا بازیافتی بودن پلی اتیلن، روش تولید محصول، فود گرید بودن (بهداشتی و مناسب برای ذخیره مواد خوراکی) دیواره داخلی، ضد یووی بودن دیواره خارجی، دارا بودن نشان سیب سلامت و نشان استاندارد و سیب سلامت بهداشت و در نهایت گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش. به طور طبیعی ارزانترین مخزن های موجود در بازار، مخزن های بازیافتی هستند که هیچ کدوم از استاندارد های ذکر شده را ندارند. از طرف دیگر دارا بودن ویژگی های گفته شده باعث افزایش قیمت تولید و در نتیجه افزایش قیمت نهایی می شود. متاسفانه به خاطر عدم نظارت کافی شاهد این هستیم مخزن، منبع یا تانکر آب ارزان قیمت در بازار با گارانتی های 10، 15 و حتی 20 ساله عرضه می شوند ولی متاسفانه بعد از مدت کوتاهی که این مخازن دچار مشکلاتی نظیر ترک خوردگی و شکستگی می شوند هیچ گونه خدماتی ارائه نمی کنند.

چگونه مخزن تک لایه و سه لایه را از یکدیگر تشخیص بدهیم؟

سه لایه بودن مخزن آب برای ذخیره آب آشامیدنی کاملا ضروری است. به همین خاطر است که تشخیص مخزن سه لایه و تک لایه از یکدیگر اهمیت بالایی دارد. خوشبختانه روش شناسایی و تشخص این 2 مدل از یکدیگر اصلا کار سختی نیست. فقط کافیست مخزن را پر از آب کنید. اگر سطح آب داخل مخزن، از بیرون مخزن مشخص باشد مخزن تک لایه است و نور از آن به راحتی عبور می کند که می تواند باعث رشد جلبک و باکتری شود. اگر سطح آب مشخص نباشد، مخزن سه لایه است و لایه میانی مشکی رنگ مانع عبور نور خورشید شده است.

در صورتی که می خواهید در مورد تفاوت های مخازن سه لایه و تک لایه اطلاعات بیشتری کسب کنید مقاله تفاوت مخزن تک لایه (بی رنگ) و مخزن سه لایه ضد جلبک را مطالعه نمایید.

کدام قالب منبع آب 10000 لیتری مناسب شماست؟ انواع مختلف تانکر آب 10000 لیتری مخزن آب دات کام کدام است؟

مخزن، منبع یا تانکر 10000 لیتری یکی از پر متقاضی ترین مخازن آب درخواستی است به همین دلیل در مجموعه مخزن آب دات کام در تمامی دسته بندی ها حضور پر رنگی دارد. منبع آب 10000 لیتری پلاستیکی (پلی اتیلنی) در 5 قالب متفاوت و با توجه به نیاز شما تولید می شود. اگر مطمئن نیستید کدام قالب مناسب شماست، جدول پایین و توضیحات را مطالعه کنید.

مخزن یا منبع آب پلی اتیلنمکان مناسب نصب:کاربری مناسب :
مخزن 10000 لیتری عمودیمخزن عمودی یا ایستاده برای نصب در محل هایی ست که محدودیتی از نظر ارتفاع و عرض ندارند. مخزن عمودی مقرون به صرفه ترین قالب مخزن است.آب آشامیدنی، آب مصرفی، مواد شیمیایی سازگار با پلی اتیلن سخت HDPE

(برای ذخیره مواد شیمیایی و گازوئیل حتما با کارشناسان ما مشورت کنید.)

 

مخزن آب 10000 لیتری عمودی (مخزن ایستاده)

مخزن آب 10000 لیتری عمودی مخزن آب دات کام بدون شک پر طرفدار ترین قالب مخزن 10000 لیتری است. مخازن عمودی یا ایستاده پلاستیکی (پلی اتیلن) از دوام بالایی برخوردارند و از آنجایی که به پایه نیاز ندارند، قیمت تمام شده مناسب و اقتصادی دارند. مخزن عمودی در مخزن آب دات کام در 2 قالب عمودی کوتاه و عمودی بلند موجود می باشد. همچنین برای ذخیره سازی انواع مواد شیمیایی خورنده و اسید ها، مخزن عمودی گزینه ایده آل است.

پرفروش ترین مخزن 10000 لیتری، مخزن 10000 لیتری عمودی یا ایستاده است. مخزن، منبع یا تانکر آب 10000 لیتری پلاستیکی به دلیل قیمت پایین تر و همچنین استحکام بالا و ابعاد مناسب یکی از اولین انتخاب های مشتریان است. این مخزن در لیتراژ 10000 لیتر در مدل های مخزن 10000 لیتری عمودی کوتاه، مخزن 10000 لیتری عمودی و مخزن 10000 لیتری عمودی بلند تولید می شود.

 

گارانتی و بیمه مخزن خریداری شده از مخزن آب دات کام چند ساله است و چگونه فعال می شود؟

تمامی مخازن یا تانکر های آب خریداری شده از مخزن آب دات کام دارای گارانتی معتبر و شرکتی 5 ساله و خدمات پس از فروش 10 ساله هستند. اما این تمام ضمانت ما برای کیفیت مخزن ها نیست! مخزن های مخزن آب دات کام تنها مخازنی در ایران هستند که دارای بیمه تضمین کیفیت محصول از بیمه ایران هستند. با وجود تمام این تضمین ها، در صورت بروز مشکل اصلا لازم نیست نگران باشید چرا که ما تا حل مشکل در کنار شما هستیم.

 

محل نصب مخزن آب 10000 لیتری چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

محل نصب مخزن آب 10000 لیتری باید کاملاً مسطح، تراز و یکدست باشد و هیچگونه پستی بلندی و سنگ زیره نداشته باشد. همچنین نباید در کنار حرارت مستقیم گرمای شعله آتش قرار داشته باشد. ما در مقاله ای با عنوان “” به صورت کامل نکات نصب صحیح مخزن آب پلی اتیلن را بیان کردیم و پیشنهاد می کنیم حتماً این مقاله را مطالعه نمایید.

اتصالات ورودی و خروجی مناسب منبع یا تانکر آب 10000 لیتری پلاستیکی

مخزن های پلی اتیلنی موجود در فروشگاه مخزن آب دات کام همگی به صورت خام هستند چرا که نیاز مشتریان با یکدیگر متفاوت است. پس از انتخاب مخزن مورد نظر خود می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید تا اتصالات یا همان فیتینگ های مناسب را نیز انتخاب کنید. اما به طور کلی یک مخزن یا تانکر پلی اتیلنی به یک ورودی، یک خروجی و یک فلوتر یا همان شناور نیاز دارد. فیتینگ ها و اتصالات در سایز های مختلف (از 2/1 اینچ تا 6 اینچ) تولید می شوند و ما نیز تلاش کرده ایم تا مجموعه ای کامل از این اتصالات را در سایت موجود کنیم. تنها کافیست سایز مورد نظر خود را به ما اعلام کنید تا ما بعد از نصب اتصالات، مخزن را به طور کاملا آماده نصب برای شما ارسال کنیم.

سایز متداول و استاندارد تانکر آب 10000 لیتری پلاستیکی برای ورودی 3/4  اینچ و برای خروجی 1 اینچ می باشد. می توان از این سایز ها با توجه به کاربرد مد نظر مشتری اقدام به افزایش یا کاهش سایز نمود. جنس اتصالات ورودی و خروجی برای آب بهتر است برنجی باشد. برای سایر مواد بهتر است با کارشناسان مخزن آب دات کام تماس و مشاوره بگیرید.

گارانتی و خدمات پس از فروش مخازن 10000 لیتری مخزن آب دات کام به چه صورت است؟

5 سال گارانتی تعویض و 10 سال خدمات پس از فروش برای مخازن 10000 لیتری مخزن آب دات کام در نظر گرفته شده است. همچنین محصولات پلاستونیک داری بیمه تضمین کیفیت ایران می باشند.

هزینه ارسال مخزن، منبع یا تانکر آب 10000 لیتری مخزن آب دات کام به چه صورت انجام می شود؟

این محصول برای مشتریان گرامی در شهرهای تهران و کرج به صورت رایگان ارسال می شود و همچنین مشتریان در این شهرها می توانند پس از دریافت محصول اقدام به تسویه صورت حساب نمایند.

برای سایر مناطق این دو استان مابه التفاوت کرایه ای دریافت می شود که پیش از ارسال بار و ثبت سفارش به اطلاع مشتری رسانده خواهد شد.

برای سایر شهرستان ها و مراکز استان ها از طریق نمایندگی های سراسر کشور و در صورت نبود نمایندگی از طریق باربری ها تحویل داده خواهد شد. هزینه ارسال در سایر استان ها برعهده مشتری می باشد . تمام تلاش مجموعه مخزن آب دات کام این است که کلیه محصولات در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه ممکن دست مشتریان گرامی برسد.

نحوه و هزینه ارسال مخازن خریداری شده از مخزن آب دات کام چگونه است؟

ارسال مخزن خریداری شده از مخزن آب دات کام با توجه به شهر مقصد صورت می گیرد. سفارشات داخل تهران و کرج، در صورتی که مبلغ فاکتور بالای 3 میلیون تومان باشد، رایگان صورت می گیرد. برای سفارشات حومه تهران و کرج نیز تنها مسافتی که از شهر خارج شده باشد محاسبه می شود. سفارشات ثبت شده در این دو شهر تا عصر همان روز و یا فردای آن ارسال می شوند. سفارشات دیگر استان ها از طریق باربری ارسال می شود از 3 تا 7 روز کاری زمان می برد تا محصول به دست شما برسد. هزینه ارسال از طریق باربری بر عهده مشتری می باشد اما تمام هدف مجموعه ما این است که سفارش شما را با مقرون به صرفه ترین حالت ممکن ارسال کنیم. شما می توانید از طریق شماره ….. با ما در ارتباط باشید تا بهترین روش ارسال را پیدا کنیم.

بهترین مخزن آب 10000 لیتری کدام است؟

بهترین مخزن، منبع یا تانکر آب 10000 لیتری باتوجه به نیاز شما مشخص می شود. به عبارت دیگر یک مخزن برای کاربرد مشخصی می تواند بهترین باشد و یا نا مناسب باشد. برای انتخاب بهترین مخزن آب 10000 لیتری باید به فضای در دسترس و محل نصب مخزن آب توجه نمایید.

برای پاسخ به این سوال که بهترین مخزن آب 10000 لیتری کدام است باید گفت که این بهترین با توجه به کاربرد مدنظر شما و همچنین فضای در دسترس برای نصب مخزن آب تعیین می شود.  در صورتی که این دو موضوع در نظر گرفته نشود نمی توان گفت بهترین مخزن، منبع یا تانکر آب 10000 لیتری پلاستیکی کدام است. با مطالعه توضیحات مرتبط با هریک از دسته بندی های مخازن 10000 لیتری می توان به راحتی دریافت که در کدام کاربرد بهترین مخزن آب کدام است.


برای خرید یا مشاوره تخصصی می توانید با کارشناسان مجرب مجموعه مخزن آب دات کام تماس بگیرید.

www.makhzaneab.com